Kategorie

  • Brak kategorii

koshmar

postanowiłam nauczyć się php. php, nie bhp. cel to szczytny i osiągalny, pomyślałam sobie, a więc czas znaleźć jakiś fajny poradnik, jak to zrobić. w sieci poradników znalazłam tony, więc na co czekać? trza działać!

działanie pierwsze – skonfigurować na dysku fikcyjny serwer apache. prościzna, 5 minut roboty, działa, ale super. no to czas zrobić, żeby php działało mi na kompie.

podejście pierwsze – nie działa. no, trudno, spróbuję jeszcze raz.
podejście drugie – nie działa. może ta instrukcja jest do kitu? poszukam innej.
podejście trzecie – nie działa. może poszukam jeszcze inszej instrukcji.
podejście czwarte – nie działa. poszukam innej wersji php i apache.
podejście piąte – nie działa. o, jeszcze jedna wersja jest
podejście szóste – nie działa. spróbuję_jeszcze_raz_…
podejście siódme – nie działa.

dziś wybrałam się na zakupy. idę do spożywczaka kupić prowiant na cały dzień chodzenia po sklepach. stoję przy regale z jakimś czymś i nagle słyszę DŹWIĘK, odwracam się, a to jakiś facet stoi zwrócony w stronę mą z aparatem i wszelka dedukcja wskazuje, że właśnie zrobił mi zdjęcie. WTF?
enyłej, myślę sobie. po zrobieniu zakupów przebrałam się w bluzkę, którą przed chwilą kupiłam. bluzka typu bokserka, w kolorowe paski. idę przez miasto, a jakiś starszy facet, który przechodził obok, zlustrował mnie oczyma i gwizdnął. WTF?
w ksiągarniach nie ma jeszcze „Prawdy” Pratchetta. WTF?

eh

8c komentarze/y do koshmar

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>