Kategorie

 • Brak kategorii

hej hej

Hej, nadchodzi Welesowe święto, Dzień Majowy i Noc Walpurgii zarazem; do wyboru, do koloru, dla każdego coś miłego, niechaj każdy świętuje, co mu się podoba [ja na razie stawiam na Welesa]. Plany na długi weekend ? Są, chociaż chwiejne niczym ściany z tektury zaprawianej gipsem, kto wie, może nawet uda się odwiedzić Lokalne Miejsce Kultu Dawnych Słowian [w skrócie - góra Ślęża], wspiąć się na szczyt i obejrzeć cudną panoramę okolicy. a jak nie, to rododendrony. a jak nie, to klasztor, co tam. albo Czechy. albo piknik średniowieczny. albo cały dzień przed telewizorem, a w przerwie między reklamami zwiedzanie sklepów, bo, cholera, przecież otworzyli kolejne centrum handlowe i wypada być.

kupiłam dziś buty na czymś w rodzaju koturna, bo uznałam, że jestem za niska. 174 cm wzrostu – toż to śmiechu warte, nie przewyższam wszystkich facetów mijanych na ulicach wrocławia [smutny fakt, przewyższam jedynie 60% z nich, tak na oko patrząc].

poza tym taki drobiazg – kiedy co czwartek spotykam się ze znajomą z Rawicza [Wielkopolska] i idziemy przez centrum, ona za każdym razem przypadkiem spotyka kogoś ze swojego miasta, albo kogoś znajomego tak ogólnie. ja w moim mieście nie spotykam przypadkowo znajomych. ciekawe ;).

a Sherlock Holmes palił opium, ale się nie zaciągał.

5c komentarze/y do hej hej

 • pottix

  ajlow centra handlowe.

 • sans-titre

  hm… byłam w arkadach, rekiny są, ale mają chyba po 50 cm;) w sklepie samoobsługowym na dole widziałam cuda na kiju, czarne pomidory, strusie jaja, kumkwaty itd. najgorsze jest to, że ja to wszystko chcę kupić i wykorzystać do gotowania ]:-> ale zanim tam wejde następnym razem muszę mieć przynajmniej 1000 zł.;) aha- dostałam dmuchany pokrowiec na banana z okazji (zboczonej) kampanii reklamowej Czikity.
  Ceri, spotkajmy się!:-)

 • Ceri

  potti, aj low dem tu, ale tylko kiedy jest w nich mało ludzi

  zagryho, wyśle ci smsa później… dmuchany pokrowiec na banana ? wypas :|

 • juriusz

  eh, to dzięki dobrym butom byś mogła spokojnie spoglądać z wyższości/wyższością na moje 179 cm.
  A co do Sherlocka to pewnie jeszcze nie miał żadnych kontaktów sexualnych z tą kobietą?:D

 • Ceri

  większość fanów (w tym ja) uważa, że nie miał ;P

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>