Kategorie

 • Brak kategorii

bęc

dwanaście godzin zajęć z rzędu na uczelni to przecież nie jest nic dziwnego. nie wiedzieć, jakie się będzie miało zajęcia, bo zapisy jeszcze nie są zakończone, to też zwykła sprawa. ładnie się tam bawimy. inaczej życie byłoby zbyt nudne.

jest dobrze/jest źle. trochę brakuje mi czasu, żeby się głębiej nad tym zastanowić, więc tylko patrzę na tłuściutkiego szczura, który przemyka tuż obok mnie, kiedy stoję na przystanku w centrum miasta. albo notorycznie przechodzę obok terenu, na którym, według lokalnej gazety, grasują homoseksualiści, a ja tam widzę tylko emerytów z pieskami. podwójne życie emeryta – kto by pomyślał…

3c komentarze/y do bęc

 • juriusz

  A może chcą was wytrzymałościowo wykończyć? Jak wytrwacie 12h to rozciągną na 14, a co! Studentów zawsze jest za dużo, więc czemu by części nie exterminować.
  Łączę się w radości, ja mam niby mało zajęć, ale rozstrzelone po całym tygodniu, więc nie wiadomo czy wracać do domu czy siedzieć jak debil na plantach.

 • potti

  a ja jestem w gymnazjum i mam po 8h! .

  emeryci to w ogóle fajna sprawa. u nas w citi jest taki park. no i razu pewnego mama do mnie: jak będziesz wracała z kina, to BROŃ BOŻE nie przez park; tam pełno ćpunów, zboczeńców, megalomanów etc etc.

  ja wracam, patrzę- 4latki w piaskownicach i babcie robią na drutach. wesoło. ale to tak ad hoc ;p

 • Ceri

  pewnie, że nas za dużo jest, w końcu 70 osób, które zostało z około 150, to skandaliczny tłum na zajęciach.

  w gimnazjum też miałam 8 h zajęć, standard. i podejrzewam, że te babcie i dzieci w piaskownicach tak naprawdę są zamaskowanymi bandytami ;).

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>