Kategorie

 • Brak kategorii

i’m too pretty to do math

spotkania organizacyjne kierunku matematyka, czyli trochę śmiesznie i trochę strasznie. z ciekawszych rzeczy to dowiedziałam się, że my, czyli ludzie, którzy chcą studiować math, są solą tej ziemi, albowiem teraz to wszyscy chcą studiować filozofię, dziennikarstwo i inne tego typu rzeczy, a później te filozofy [filozofy, dokładnie tak to zostało powiedziane !] i dziennikarze będą w wielkiej brytanii toalety czyścić. bez komentarza ;).
z innych fascynujących wieści, to zakwalifikowano mnie do nurtu B, czyli tego [teoretycznie] bardziej-zaawansowanego. z jednej strony mnie to cieszy, z drugiej przeraża, a mój ociec na wieść o tym od razu zapytał, czy już przepisałam się na nurt prostszy i dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam. jak to miło, że rodzina we mnie wierzy.
poza tym, o ile dobrze zrozumiałam mój plan zajęć [jest niezwykle skomplikowany, bo mam AŻ 3 PRZEDMIOTY], to środy mam wolne, a ogółem godzinowo zajęć niezbyt wiele. za to co tydzień mają być kartkówki.
akcent hiper-wielce-niezmiernie-optymistyczny: od środy na tv4 o 22 będzie latający cyrk monty pythona !!! ach, raduje się serce me na wieść tę, raduje niezmiernie, i jak już w końcu odbiorę indeks, legitymację i kalendarz uniwersytetu, to sobie pozaznaczam chyba wszystkie środy, by tego nie zapomnieć !

9c komentarze/y do i’m too pretty to do math

 • diffuser

  jestem wredna i podła, ale aż czekam żeby ci ta matma dała w kość czy tam inne biodro :P

  filozofy przereklamowane są. ja już nie wiem co jest tak co nie. jeszcze 3 lata, sie zobaczy.

 • Ceri

  majza na pewno mi się uprzykrzy, ale ukochanym się wybacza ;D

  kierunków trzeba szukać z przyszłością, nie ma miejsc na sentymenty w sumie.

 • potti

  ohh god, ile ja tego słyszę.

  to ja zostanę owocem jogobelli jednak :]

 • juriusz

  Spytaj na kolejnym spotkaniu organizacyjnym jakie widzą szanse na robotę dla kulturoznawców.
  Powiedz też panu, że znasz wirtualnie zawodnika, który miał dziewczę, które to dziewczę skończyło matematykę i poszło uczyć w szkole, a po 3 tygodniach uczenia w tejże szkole to się tak pokłócili (wobec tego co on mówił gdy widział jak wspaniała ta praca jest, jakie zarobki, a jakie traktowanie jednostki)że poszło w PiSdu. Potem przedstaw panu na wykresie ile zarabia czyszczący sracz w Londynie, a ile osoba z wyższym w ojczyźnie.
  Ryzyko, że sam pojedzie czyścić te sracze.

  Powodzenia na nowej drodze życia, z cyklu banały i truizmy, ale to Ty masz tam być happy, a nie nikt inny. W związku, że widzę jak wszyscy rzucili się wspierać Cię w Twym wyborze to ja nie będę truł nic.

 • potti

  tak, kupiłam sobie tą bluzkę z jakże uroczym napisem o matematyce ;] tym tytułowym twoim :P

  na szczęście nie produkują jeszcze ciuchó z napisami MATH FAN ;D

 • Ceri

  juriusz, myślę że praca jako nauczyciel jest do bani niezależnie od tego, czego się uczy; dzięki Bogu nie czuję misji nauczania, więc na bank wybiorę sobie jakąś inną specjalizację… a co do zarobków, to wiadomo, jak jest, i pozostaje tylko czekać, aż -może- coś się zmieni. o ile zmieni się kiedykolwiek.

  potti, pewnie byłby niewielki zbyt na takie koszulki, chyba że w sklepach dla geeków, ale tych chyba w polsce nie ma ;)

 • selene

  nom. do hameryki trza.

 • juriusz

  Ty możesz trochę bardziej czekać niż ja, za rok tu cudów nie będzie, zresztą i za 5 też się nie spodziewam, bo niby z czego miałaby być?

 • such-a-kookey

  Jezu,biję czołem o glebę.Zaawansowana matematyka-zginęłabym po dwunastu milisekundach w ponieszczaniu jakkolwiek związanego z tą dziedziną.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>