Kategorie

 • Brak kategorii

aye

2 dni z bratem za kierownicą i rodzicami obok, czyli wypad do miasta Łodzi, które zrobiło na mnie mniej więcej takie wrażenie jak Petersburg na Rodionie Romanowiczu Raskolnikowie; doprawdy niezmiernie zdziwiona jestem, że jeszcze nikt nie nakręcił tam współczesnej wersji ‚zbrodni i kary’ Dostojewskiego – przecież to miasto na bank pcha ludzi w ciemne otchłanie własnych umysłów ! te ponure ulice, ponure kamienice, ponure blokowiska, ponure opuszczone fabryki… Herr Gott, to miasto jest tak paskudne, że aż mi się spodobało.
jakoś tak wyszło, że musieliśmy nocować w hotelu, a że we cztery osoby koszta noclegów nigdy nie wychodzą zbyt nisko, to chcieliśmy jak najtaniej. no i trafił nam się boski hotel jednogwiazdkowy, z niezydentyfikowanymi plamami na wykładzinie w pokoju, meblami z lat 50-tych, nieotwieralnymi oknami, mroczną szafą oraz radiem, które pamiętało audycje z czasów 2wś i niemiłosiernie trzeszczało, na dodatek odbierając tylko stacje puszczające techno. żeby dopełnić obrazu naszego przybytku, muszę dodać, że toalety [oczywiście na korytarzu] były godne luksusów z pokoju. kibelki były 3: jeden czysty, ale z niezamykającymi się drzwiami; drugi czysty, z zamykającymi drzwiami ale z wiecznie mokrą podłogą; trzeci syfny, z suchą podłogą i drzwiami które dało się zamknąć…

no i na zakończenie, od dzisiaj mam 19 lat. czuję się staro.

8c komentarze/y do aye

 • potti

  bo jesteś stara; boszszsz niedługo trza cię będzie zmumifikować ;>

  łódź jest paskudna, owszem. dlatego zewsząd te hasła, że manufaktura ma natychmiast poprawić jej wizerunek i tak dalej ;] taaakie gadanie.

  hotele są kul. no, może nie takie z piekła rodem, ale ogólnie lubię bardzo.

 • Ceri

  hotele są średnio ql. wogle najlepiej się śpi we własnym łóżku i pije ze swojego kubeczka ;)

  manufaktury niestety nie zobaczyłam…

 • juriusz

  trzeba było skorzystać z okazji i jakiś niskobudżetowy horror nakręcić :)

 • Ceri

  ano juriuszu, myślałam żeby tam nakręcić realną wersję horroru ‚Hostel’, ale ze względu na możliwości techniczne aparatu cyfrowego skończyło się na dwuminutowej nagranej prezentacji niektórych sprzętów w pokoju. właściwie to też swego rodzaju horror ;)

 • lepper

  Najpiekniejsze kobiety mieszkaja w Lodzi,wiec Lodz piekna jest.

 • Ceri

  bo ja wiem, chyba kiedy tam byłam, to albo się te piękne kobiety pochowały, albo mnie unikały ;)

 • Kookey

  Spóźnione obrzydliwie,ale bardzo szczere-sto lat :].
  W Łodzi można ponoć dostać po mordzie,jesli jest się nastoletnim chłopcem bądź po prostu facetem,i kibicuje się nie tej drużynie co trzeba.

 • Ceri

  no, u mnie we wro swego czasu była największa w polsce burda kibiców… ;)
  na szczęście dla mnie każdy sport to biała magia i nie kibicuję nikomu :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>