Kategorie

 • Brak kategorii

japko

chodze, chodze, chodze i tylko słysze, słysze, słysze, jak ludzie mówią o jakichś ocenach, zaliczeniach, a ja myślę sobie: ‚ludzie, o czym wy do mnie szprechacie !’. kryję się z tym, gdzie chcę pójść na studia, bo jak komuś mówię, to patrzą jak na wariata/komentują jakbym była szalona. może coś w tym jest, jakby się głębiej zastanowić; ale przecież zawsze mogłabym wpaść na pomysł studiowania w hradec-kralove albo w pardubicach – wtedy pewnie dzwoniliby już po śnieżnobiały kaftan. początek wakacji, trwający od około 2 tygodni, spędzam w domu albo w mieście, z Carneramiel najczęściej, w sklepach i raczej nie w knajpach, ale z pewnością w autobusach – teraz już bez karty, a na bilety jednorazowe, co jest trochę irytujące, ale w granicach normy – po prostu więcej łażenia pieszo, niż jeżdżenia tramwayami. w domu książki czytam, głównie terry’ego pratchetta, plus dwie o słowianach/wierzeniach słowiańskich, plus jakieś zaległe z moich półek – Jezu, ile się tego przez rok nazbierało ! nie wyrabiam z czytaniem. popołudniami odprawiam ludowe czarymary nad garami z ziółkami, usiłując odkryć, czy starożytne przepisy na specyfiki-dobre-na-wszystko są faktycznie skuteczne i warte zachodu – jak na razie efekt jest taki, że zapchałam zlew fusami. zamiast do Pragi chyba pojedziemy gdzieś indziej, aczkolwiek zgodneśmy co do tego, że we wrześniu jedziemy nad morze.

głębokich przemyśleń brak, bo po co sobie psuć nastrój, który zakłuca mi jedynie trwający od tygodnia ból pleców.

a Carneramiel śmiała się z kluchów na łachu ;).

9c komentarze/y do japko

 • diffuser

  [ja żem potti, taka ino zalogowanam]

  no, więc tak. ostatnimi czasy narzekałaś, że nie masz kiedy książek czytać, to nadrabiaj i nie narzekaj :]

  a nad morze jedź, bo ładnie; i do pragi też, bo tam ładne opery wyświetlają na wielkich płachtach pośrodku rynku etc. ;] ogólnie praga jak najbardziej na tak :].

 • Ceri

  książki czytam, czytam, czytam, praga mnie ciągnie, ale dobijają mnie koszty ewentualnej podróży tam – cholernie drogi bilet na ciuchcię, plus drastycznie drogie noclegi nawet w studenckich melinach, eh.

 • potti

  hm, praca na wakacje? ;]

 • Ceri

  nie mam uprawnień do pracy, a ich wyrobienie zajęłoby mi całe wakacje ;D

 • potti

  bo każda wymówka jest dobra ;P

 • juriusz

  zobacz sobie today featured article na english wikipedii :D:D:D

 • sans-titre

  a propos, w piątek robię mega przedstawienie fireshow w … Bełchatowie z okazji nocy Kupały :] staropogańska impreza przy ognisku z Mistrzem Ognia, itd. myślę, że będzie pięknie, a na drugi dzień na Tool’a =) =) iii właściwie nie wiem czy się pojawię na urodzinach Carneramiel, bo musimy dopracować program……… i w sumie dobrze, że masz bloga, bo nie wiedziałabm wcale co u Ciebie.. iii u mnie się tak wszystko gmatwa. przez 2 osoby czuję się jak we jakimś Harlequinie, ktoś mnie obdarza uczuciem, a jaa….. eee, mam innych dwóch na oku… ;P eh, życie… i prawie co dzień zapraszam na nasz najpiękniejszy w Polsce Rynek na pokazy (oczywiście z banknotami w ręku;P ) ii pozdrawiam i ściskam Cię mocno! papa, i mam tyle plot dla Was! pożywka na najbliższy miesiąc słuchaj;) no dobra, nie zajmuję dłużej :*

 • Ceri

  zagryho, na rynek z banknotami ? chyba że te banknoty to będą czeskie korony ze starego obiegu, to może jakieś znajdę ;D zastanawiam się nad pójściem na jakiś pogański piknik we Wro, bo chyba w leśnicy i na którejś wyspie ma być, ale wątpię, czy mi się samej będzie chciało i czy mnie rodzina wypuści z domu ;) pewnie będę musiała świętować na balkonie, no cóż ;) umieram z tęsknoty za jakimiś plotami !

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>