Kategorie

 • Brak kategorii

wielkie mi mecyje

nicość, nocne bóle żoładka kończące się aplikowaniem amolu z cukrem – pamiętając wspomnienie amolu z dzieciństwa boję się go łykać, a kiedy w końcu łykam, okazuje się, że tylko trochę pali w gardło… a później się okazuje, że wali tak, iż podcina kolana. od teraz trinkam amol tylko na siedząco.

kupowanie 0,7 czegośtam o mocy 10% [na prezent dla ojca, hehe] w lidlu również potoczyło się bez konieczności okazywania dowodu os. – nie wiem, no bulwersuje mnie to. a i dzisiaj piłam z ojcem czystą – z okazji jegoż imienin.

tekst ojca:
‚wszyscy mi zdrowia życzą. a nikt mi pieniędzy nie życzy – no co za pazerność !’

zabłysłam wśród rodziny ze strony matki wiedzą, że lenin zmarł na kiłę…

czytam o judaiźmie – na Boga, tyle zasad ! chrześcijaństwo jest przy tym banalne.

hasłem dnia jest ‚popierdalanka’ [albo jakoś tak] – z gwary bodajże białostockiej, jest to słaba zupka na bazie pyr. gwary to jedne z tych sensownych rzeczy w narodzie.

9c komentarze/y do wielkie mi mecyje

 • potti

  religie ogólnie zawiłe są. bierzmowanie mam i ilośc pytań do zdania mnie przeraża, w dodatku pierdoli mi się ‚wierzę w boga’ ;]

 • Ceri

  ja miałam jakoś 50 pytań do wkucia… egzamin zaś składał się z jednego pytania i to jeszcze banalnego. a na samo bierzmowanie biskup spóźnił się 45 minut – bo korki były… ;)

 • potti

  ja mam jakieś 250 pytań ;D a z każdej 50 xiądz pyta po 2 gdzieś.. jak narazie nie zdałam jeszcze nic, bo obawiam się kompromitacji w przypadku nieznania jakiejśtam rzekomo banalnej modlitwy czy coś;]

 • juriusz

  mnie na bierzmowaniu kazali podpisac, że nie bede pił i palił. Na ćpanie nie wpadli, teraz już pewnie dodali

 • Ceri

  juriusz, z komunią pierwszą nie pomyliło ci się czasem ? pierwsze słysze o podpisywaniu takich bzdur ;)

 • selene

  apropos; lidl jest tani -zamordujcie pomysłodawcę sloganu oraz kobitę go wyśpiewującą. dobijające.

 • Kookey

  E tam,chrześcijaństwo mamy wcale interesujące-gdyby tak tylko wymienić zastępy tych troglodytów w czarnych kieckach,którzy głoszą,że kobieta ma za obowiązek li i jedynie wydawanie na świat chmary dzieci (słyszę to przy okazji każdej religii).

 • Juriusz

  Przysięgam, że taką bzdurę musiałem podpisać pod zagrożeniem, że bierzmowania nie będzie jak nie podpiszę. Mniej więcej jakby oczekiwali, że słońce zgaszę i gwiazdy na niebie posprzątam.

 • Ceri

  na swarożyca, nawet ja bym takiego czegoś nie podpisała ;)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>