Kategorie

  • Brak kategorii

06

/wiesz, kiedyś zabłądziłem w snach (Niemen)/

podsumowania roku tamtego, cele na rok ten, sylwek w domu, przy filmach bollywoodzkich i muzyce hinduskiej, koralikach, czarnych siatkowanych rękawiczkach i ‚dżumie’. z 21 postanowień na rok tamten wypełniłam 4 i to zakładając dużą tolerancję dla znaczenia słowa ‚wypełnić’. na rok przyszły wymyślam postanowienia, a moim przewodnim będzie oczywiście zdanie matury.

z planów na czas najbliższy: nauczyć się historii, polskiego, majzy?, czegośtam, zrobić to i tamto, pójść do kina z Carneramiel na Dżumę i Obrzydzenie, tfu, Dumę i Uprzedzenie ;). myślę o obejrzeniu Jarhead i Brokeback Mountain ze względu na aktora jednego.

/ab to meri raatein kat ti taare gin gin/

edytacja: 2.1.2006 – za mało tego, żeby nową notkę aż pisać.

z polibudy, jak co miesiąc, przysłali poprawioną pracę z tzw. kursu korespondencyjnego, który oficjalnie rzecz biorąc jest dobrowolny, ale dla części nieszczęśników z mej szkoły jest obowiązkowy. po raz kolejny pan sprawdzający napisał, że poziom pracy słaby, głębokie braki w wiedzy i lepiej żebym porzuciła matematykę, hehe. podziękuję temu panu za 20 lat, jak będę odbierać nagrodę nobla za odkrycie, że 2+2=6 ;).

1 komentarz do 06

  • potti

    maaajza suuuuxxx… daj se spokój z nią, nie załamuj mnie ;].

    na dumę też poszłabym. nawet się zastanawiam nad przeczytaniem,robię postępy.

    mówisz, że nie harlequin? :>

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>