Kategorie

 • Brak kategorii

hm

prezenty już pod drzewem, oczywiście pakowałam je ja, więc, tym samym, jestem jedyną osobą w rodzinie która wie, kto co dostanie. to już taka tradycja chyba. upiekłam ciastka [te co zawsze], ubrałam choinke, nagich przyodziałam – czyt. ubrałam manekina w moją bluzkę, szalik i czapkę, co by nago nie straszył. choinkę w moim pokoju i w pokoju brata przybrałam koralikami, które zwykłam nosić na szyi albo rękach, plus jakimiś dziwolągami, które pare dni temu zrobiłam z masy solnej. trzy bombki, które poszły na choinkę reprezentacyjną, ozdobiłam koralikami, cekinami, piórami i konturówką do witraży – normalnie indie w wersji bożonarodzeniowej.

w poniedziałek na polszmacie Nightmare Before Christmas puszczajo ! [pod tytułem Miasteczko Halloween] kto nie widział, niechaj ogląda.

szczęśliwego karpia i smacznych świąt życzę ja.

1 komentarz do hm

 • potti

  ja od połowy listopada kompletowałam coś na kszałt świątecznego stroika/u (?) na okno; w efekcie na parapecie mam teraz:
  -jedną plastikową świecącą gwiazdę;
  -jedną zrobioną z drutu i słomy nieświecącą gwiazdę;
  czerwone koraliki doczepione do gałęzi;
  dwie dziwnokształtne świeczki;
  -drucianą choinkę.

  w ogóle święta są okropne. w ogóle, a w tym roku tymbardziej; uczę się i uczę, i końca nie widać, i takie tam. ale; wesołych.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>