Kategorie

 • Brak kategorii

ajm drimink of a łajt krismas

susze włosy, bo ostatnio nie suszyłam i się przeziębiłam. poza tym zamierzam zmienić fryzurę – a raczej brak fryzury. to na tyle z nowości.

głębszych rozważań na tematy jakiekolwiek brak, może to dlatego, że przesypiam pół życia, a drugie pół rozdzielam na oglądanie hinduskich filmów, pogłębianie miłości do matematyki [yeah, right] i czytanie różnych książek, wśród których nie ma lektur szkolnych. od piątku czytam dumę i uprzedzenie, którą pożyczyła mi Carneramiel. całkiem przyjemnie się czyta, obawiałam się, że będzie bardziej romansidłowate ;).

ostatnio moja torba jest całkiem aktualna [zwłaszcza napis The Nightmare Before Christmas, który na niej widnieje]. w tym roku jakoś nie czuję świąt, chociaż od kiedy leży śnieg na dworze [czyli od wczoraj], to coś mi zaczyna w głowie świtać, że to święta idą. prezenty rodzinne już wszystkie kupiłam, co jest, w mym przypadku, ogromnym osiągnięciem – na dodatek to nie takie byle jakie prezenty, tylko praktyczne, a mianowicie książki. ha.

ostatnio czekałam godzinę na ojca i brata w supermarkecie. ludzie, co się dzieje ze światem – ja zdążyłam obejść wszystkie sklepy z ciuchami i siedzieć w empiku dobre 20 minut w poszukiwaniu odpowiednich książek i jeszcze łazić do bankomatu i spowrotem, a oni nie zdążyli obejść w tym czasie całego OBI.

śniło mi się, że:
1) padał deszcz i wraz z Carneramiel w noc sylwestrową schroniłyśmy się w jakiejś melinie, która stała na miejscu Meczetu [czyt. kościoła osiedlowego o barwnej architekturze];
2) moja pra pra pra ktośtam walczyła podczas wojny i używała tego samego pseudonimu, co ja kiedyś używałam;
3) siedziałam w kuchni w domu znajomych mych rodziców, u których ostatnio byłam dobre 14 lat temu i jakiś ktoś śpiewał mi ‚jesteś cała w trawie’ Niemena. eee ;|.

tragedia grecka vol. 1
tytuł podtytuł
osoby dramatu:
Kora – żona Hadesa
Hades – mąż Kory
Chór – chór koneserów tanich win

Kora:
cholera, jak tu nudno.

Hades:
ależ co ty mówisz, moja ty okrutnico. tu jest wspaniale. zabawnie. tylu nowych ludzi można spotkać.

Kora:
ale oni są martwi.

Hades:
aj, czepiasz się szczegółów.

Chór:
tej, cicho, ludzie spać chcą.

koniec

2c komentarze/y do ajm drimink of a łajt krismas

 • potti

  świąt nie będzie !
  w mojej rodzinie od przeszło 3 lat tradycja związana z prezentami etc.została ostatecznie rozgromiona w pył; powód główny – brak czasu i chęci, powody poboczne – brak pomysłów [wedle moich rodziców].

  jest fajnie.

 • sans-titre

  ja pewnie wyjadę do kłodzka na 2 dni, szyneczka, wódeczka, ogóreczki. będzie fajnie. a ostatnio śniło mi się, że zabiłam moją psyhoterapeutkę młotkiem… to hyba źle.. :[ iii nie będzie mnie w szkole w tym tygodniu (tylko jutro by zaliczyć spr.z gegry), a prezent dam wam w następnym, ok? papa:*

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>