Kategorie

 • Brak kategorii

cyferkofilia

na matematyce dojszłam do wniosku, że życie niektórych liczb jest smutne. bo kiedy dążą do zera, to się nie liczą i możemy o nich zapomnieć. tragiczne :(.

z innej beczki – zimno jest. dostałam dopa z angielskiego [kartkówka ze słówek]. święta narodowe są nudne, bo sklepy są pozamykane.

7c komentarze/y do cyferkofilia

 • Anonim

  są nudne albo i nie są, zależy jak sobie dzień ułożysz i co zaplanujesz.
  Wczoraj rozmawiałam z Ate pod „od zmierzchu do świtu”, i akurat jak opowiadałam jej o tymbarkach bodajże, powiedziałam za głośno widocznie że straciłam sens życia i wtedy jeden z dwóch chłopaków (starszych) odwrócił się i powiedział: „czemu tracisz sens życia?” a ja taka eeeee, i powiedziałam: a PO CO żyć,PO CO myśleć ? i zaczeła się krótka acz rzeczowa rozmowa (tzn nie wiem, czy można to tak nazwać) generalnie wyszła znów ta samaprawda, że rzeczywistość zależy tylko i wyłącznie ode mnie i że żyję tylko dla siebie i dla siebie mam się starać etc…….
  ehhhhhhh
  koham rozmowy z ocymi ludźmi……

 • selene

  o, pierwsza dwója w karierze?

  ;].

 • juriusz

  ja tak miewam jak patrzę na stan konta, to jest strasznie smutne jak on zawsze zmierza w stronę zera, im dalej w miesiąc tym on bliżej tego zera. Niestety, nigdy nie udaje mi się o tym zapomnieć i na pewno się to dla mnie liczy, a wręcz można powiedzieć, że liczę i doliczyć się nie mogę

 • Kookey

  Poważnie?U mnie lud olał równą struga święto narodowe i wszystko było pootwierane.

 • ich

  aaa, Ceri, wiesz, że na tej strące o myh pieszczohah zarówno gg, jak i imejl są już złe :/ hehe, przedawniło się ciut;)

 • 99-in-the-shade

  A te biedne, samotne iksy, wyrzucane przed nawias? Też są godne współczucia! ;-)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>