Kategorie

 • Brak kategorii

nic sie przecież nie zmieniło

tak, hmmm, moje paznokcie są pomarańczowomorskie, przemilczmy ów fakt może, zresztą nieważne i co za różnica, na jaki kolor pomalowałam paznokcie, skoro nikt i tak na to nie zwraca uwagi, a wogle to mi sie chce spać, przeczytałam wczoraj kod leosia do końca i sie zawiodłam, ale ogólnie to może być, chociaż za dużo spisków na raz jak dla mnie, ciut za mało myślenia własnego, teraz czytam sekretne życie salvadora dali i jest ql, oboshejakjapisze.

chyba sie przejde do rossmanna stracić trochę kasy, a raczej żeby mieć pretekst ku zajrzeniu do skrzynki pocztowej, bo może coś do mnie przyjszło ? wczoraj na przykład kartka od Carneramiel, ale fajnie :>. ostatnio dostałam kartkę od kogokolwiek pewnie rok temu, eh, zanika tradycja korespondencji zwyczajnej, zanika, a wszystko to przez rozwój ynternetu i telekomunikacji.

a Alice mi doniosła, że na ostatniej niedzielnej mszy była sobie wystawiona księga obok kaplicy, i do tej księgi można było się wpisać przyrzekając, że się w sierpniu pić nie będzie – i nikt się nie wpisał. może bym tam zajrzała zobaczyć, czy coś się zmieniło w tej sprawie ?

7c komentarze/y do nic sie przecież nie zmieniło

 • sans-titre

  …dziwnym nie jest… :]

 • such-a-kookey

  Pomarańczowomorski…?
  Pilot w Paryżu ujawnił nam,że niestety,ale „Kod” jest stekiem perfidnych bzdur i ujawnia ignorancję autora.Mada faka,rozczarowałam się-czy ty też tak go podziwiałaś za wiedzę,jak ja?Bo mnie ta konkluzja o ignorancji sromotnie dotknęła *-*.

 • juriusz

  oh, jak pocztówki lubisz to służę, no chyba,ze podczas wyjazdu zapiję tak, że skrzynki pocztowej znaleźć mi się nie uda. A co do księgi: mają szczęście, że tylko na sierpień, gdyby tak do końca roka sobie zażyczyli to wpisów byłoby jeszcze mniej

 • Ceri

  kookey – nie no, autor chwilami miał rację – jestem tego pewna, bo część co tam pisał to znałam już wcześniej z innych źródeł ;) ale z opisem luwru coś wtopił bodajże… a że w luwrze byłam dawno temu to trudno mi to potwierdzić/zaprzeczyć ;)

  juriusz – podejżewam że nawet jakby ta księga dotyczyła czasu do końca tygodnia to i tak mało kto by się wpisał ;)

 • s-t

  …..a tu ci-ho-sza…..

 • sans-titre

  to pomarudź weź o czymś nowym pomarudź… hę?

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>