Kategorie

 • Brak kategorii

ach

obsesyjnie myślę o jedzeniu. niestety – najczęściej na myśleniu się kończy. skupiam się zwłaszcza na hamburgerach w makdonaldzie, które tylko czekają, aż przyjdę je wszamać.

ale to minie.

zamówiłam darmowy przewodnik i mapę Tallinu [estonia], bo może kiedyś tam pojadę. chciałabym, może dlatego, że ten kraj brzmi egzotycznie dla takiego geograficznego ignoranta, jak ja.

na stronie Naszego Dziennika jest do ściągnięcia model wozu transmisyjnego telewizji TRWAM. mój brat już go poskładał i stoi na telewizorze.

i nie chce mi się nic, i nie mam pomysłów, i weny nie.

edytacja po chwili: no całkiem bym zapomniała – byłam w kinie dziś na amityville. ciekawostką było to, że na sali były aż trzy osoby – ja, Alice i jakiś facet. film niezły, połączenie lśnienia, poltergeista i egzorcysty.

4c komentarze/y do ach

 • zagryha

  …..i co? prześladuje cię Wielki Ziew (pamiętasz go?- The Great Yawn :p)

  poza tym ja mam podobnie z tym hceniem i niehceniem.. hoć powoli wszystko wcaca do normy.tak..
  ostatnio stwierdziłam, że jakbym miała na głos mówić, co sobie często myślę, to byłabym jak moja babcia.. (jej stukrotnie powtarzane codziennie zdanie: „samotność to najgorsza rzecz na świecie”)
  (tylko nie muf Ceri, jak to by było z tobą, gdybyś na głos mówiła swoje myśli;) ).

  trohę nie na temat,
  wypacz mi….
  pozdr

 • Ceri

  jakbym ja mówiła swoje… to wiadomo.

  pamiętam wielkiego ziewa ;P

 • Kookey

  Czyli już wiadomo,że nie idę.Bo sądząc z opisu film jest nie dla mnie-nie po to wydaję kasę,żeby senas spędzić pod fotelem,z pełnymi ze strachu gaciorami *-*.
  Model jest powalający :D.

 • Ceri

  e, ten film nie jest aż tak straszny… no może troche… zwłaszcza kiedy do paskudnych scen dorzucali muzyke typu SRU! ;P

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>