Kategorie

 • Brak kategorii

a ten

fastfudy są dobre, pod warunkiem że ma się kupony promocyjne. kartki do makdonalda są kul – tortillą można się faktycznie najeść, a taka zwinięta to wygląda jak gołąbek, tyle że zamiast kapuchy jest ciasto a zamiast farszu kurczak i sos i warzywa chyba. nawet dobre. kawałek pizzy z pizzy hut też niezły, szkoda tylko że wróble atakują jak się siedzi przy stoliku i człek sie czuje jak bohaterowie filmu ‚ptaki’. ale jak zabiłam pająka to wróble odleciały, ciekawe.

podobno moja mama jest sławna i baby w sieci wymieniają się jej namiarami. oczywiście mowa o sukniach ślubnych.

w nocie mają niskie sufity i człek sie czuje jak w schronie albo w podziemiach jakichś dziwnych. dostałam trzy razy tą samą ulotkę od tego samego dzieciaka – deja vecu.

wczoraj kupiłam sukienkę – pierwszą od około dziesięciu lat. czarna. krótka. argh. marki promod. jezdem dżezi.

dżezi już nie jest stajli.

14:57:
Joel Fleischman do Maggie O’Connell [o jej związku z Mike'm Monroe]: „Jestem wzruszony, to miło że dwie emocjonalne kaleki znajdują w sobie pocieszenie.”

7c komentarze/y do a ten

 • sans-titre

  co do fastfudów- wczoraj jadłam w tej piccy hat w rynq piccę. To mój 4 lub 5 fastfud w tym roq :/ o pięć za dużo.. wróbli nie było
  (ciekawe czemu;p )

  co do twojej mamy, to mówiłam, że będzie sławna

  co do NOTu to może i masz rację, pamiętasz jak nasza fspaniała kosmitka od PO mówiła, że w samym Wrocq jest koło stoileśtam schronów?? to może jeden z nih

  co do sukienki.. Boshh….;)qu’est-ce que tu as ?????

  nie stajli tylko zen :]
  ..::salut::..

 • Ceri

  wróble są w tej co na wynos dają – włażą na stolik normalnie i patrzą sie na żarcie i otwierają dzioby :|

  nie mawiaj do mje po francusku

  .

 • sans-titre

  czemu nie :P

  o tej właśnie mówię- na wynos. byuam przy stoliq- wróbli nie było…

 • Nerv

  Ach ten przystanek alaska :p

 • potti

  ja zbierałam z rok zamiary, by kupić se kieckę jakąsik, ale w efekcie, mimo iz na szczapach wieszakach podobają mi się, to tak w sumie dochodze do wniosku, że gacie najdebest sa i w końcu sukienka, jesli takowa posiadam, ląduje na dnie szafy i jest kul ;].

 • potti

  ps. a mole mają używanie ;P.

 • Kookey

  Patrz,sukienka?Nie może być,widzę,że jak już się przekonywać do kiecek,to zbiorowo-bo ja też,jak wiesz,mam obecnie ten etap na tapecie :].
  Natomiast po emisji Supersize Me,obejrzanej z Naczelną,noga moja w fastfudach nie gości…

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>