Kategorie

 • Brak kategorii

hymm

we czwartek złe moce skumulowały się w mym liceum i pod postacią ksera postanowiły zeżreć mi dwa złote. oraz zmarnować godzinę czasu, żeby znaleźć gdzieś w pobliżu inne ksero, bo 65 zadań z matematyki do skserowania to nie byle co. w ten sam dzień przepisywanie tych zadań zajęło mi około 3,5 godziny. hał najs !

wczoraj pani psor od majzy znów miała problemy ze stwierdzeniem, która strona jest lewa a która prawa. oraz zwróciła się do pani Przewodniczącej słowami ‚ty będziesz pierwszy’ [chodziło o to, że pani psor obiecała, że się zemści na nas, jak będzie chora w święta, no i na pani Przewodniczącej miała się zemścić najpierw - tyle że rzekła to w formie męskiej. czyżby zainteresowanie pani Przewodniczącej osobą Miriam nie było przypadkowe ?...]. ach, no i wczoraj otrzymałam już drugie w tym roku zaproszenie na osiemnastkę [od dziewczyny, z którą w tym roku rozmawiałam może raz, może dwa, a może wcale, i która częściej niż ja wygląda jakby chciała zabić wszystkich wokół]. czyli znów zabawimy się w podwórkowe kółko szyderców, nabijając się z zebranej na osiemnastce czeladzi. ale to dopiero za 2 tygodnie.

z innych nowości – obejrzałam the nightmare before christmas. bajka – ale za to jaka ! cały czas przez ekran przewijają się makabryczne stworki, które śpiewają radosne piosenki o straszeniu, ropiejących kończynach i kawałkach ciał. urocze. genialne. WSPANIAŁE !

Zagrycha mnie szantażuje, żebym zmieniła czcionke, bo mje kopnie. Carneramiel mi mówi, żebym zmieniła czcionke, bo tak. mi się nie chce.

ps. co jest złego w pisaniu chromosom przez h ?

7c komentarze/y do hymm

 • potti

  stay as you are. amen.

 • Nerv

  Loża szyderców to moja ulubiona zabawa :D

 • Kookey

  Oj tam,nie zmieniaj.Ostatecznie to różowy,ale w szlachetnym wydaniu :].
  Nikt nigdy i za żadne pieniądze nie zmusiłby mnie do przepisywania zadań z matmy…ee…dobra:może wizja niezdania.Ale nikt i nic poza tym!
  A co,napisałaś „chromosom” przez „h”..?Czemu nie,też ładnie…

 • juriusz

  Nightmare rządzi i wymiata po całej linii, matka chciała mnie do psychiatryka oddać, bo przez 2 miesiące po filmie soundtrack u mnie szedł po 3 razy dziennie połączony z moimi dzikimi zaśpiewami (dość wątpliwa atrakcja). Co lepsza nowe dzieło Burtona też chyba będzie w ten deseń, więc pozostaje czekać z niecierpliwością na bodajże wrzesień

 • Zagryh,yh,yh:]

  ehehe:]tak Kookey, pisała „HROMOSOM” do czasu gdy przypadkiem zobaczyłam w jej zeszycie z bioli tego błędu, ahh..Romek,nie podejrzewałam. Sory, że tak polewałam, ale jakąś faze miałam..wiesz..widok Iw…. 5 dni w tygodniu to o 7 za dużo….:| ona mnie przyprawia o zmianę mej orientacji seksualnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  NO.jeszcze mając Ciebie tak blisko kofanie ;p;p;p
  aaAAAAaAaaAAAaAAa,,..zbok.

 • Zagrych(part two)

  AAaaAAAAAaAaAaaAAaAa miałam napisać „PSYCHOOO” :]

  Żem miała proroczy sen i Jah mi wymamrotał, że jestem jego powiernikiem Dobrej Rady, a Dobra Rada dotyczy Ciebie !
  Dobra Rada wg mnie jest Jedyną Dobrą Radą dla cie.
  A Jedyna Dobra Rada brzmi: „Zmień kolor czcionki na blogu swym, to odpuszczone Ci będą Twoje zboczone myśli”
  po pierwsze) transakcja 2 in 1, tzn.i ty bedziesz się czuła lepiej z odświeżonym umysłem, a jakze bywalcom tego bloga natyhmiast spadnie kamień z serca :-) mmmmmm
  po drugie)tak mówi Jah najwyższy
  po trzecie)
  WIĘC PODEJMIJ TĄ JEDYNĄ WŁAŚCIWĄ DECYZJĘ:]
  powodzenia:*

 • Ceri

  potti – tak właśnie zamierzam.

  nerv – moja też ;)

  kookey – pisałam hromosom przez pół zeszytu bo nie wiedziałam, że to jest przez ch :|

  juriusz – ano, czekam na to nowe dzieło, ale to jest zdaje sie październik czy listopad a nie wrzesień ;| no ale mam nadzieje że warto na to czekać.

  zagrycha – tzn zmiane orientacji seksualnej z jakiej na jaką ? bo ja sie gubie już ;P i nie zmienie czcionki bo nie mam zboczonych myśli :P

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>