Kategorie

  • Brak kategorii

odnotować

wyyyszłam dziś z domu bez żadnego wielkiego powodu – no może takiego, że pod kościołem umówiłam się z Alice i Carneramiel. Alice się zmyła później, a Carneramiel została, więc udałyśmy się do miasta. w mieście było dużo ludzi i po lodowisku jeździł pan z lodoczyściarką [podobno zawsze tam jeździ, tak powiedziała Carneramiel]. w Czeskim F pani kelnerka się wywaliła i chyba coś stłukła, bo hałas był na pół podziemia. w ogóle była jakaś zalatana – ofiarowała Carneramiel czekoladę mrożoną zamiast gorącej a policzyła jak za gorącą, więc zaoszczędziłyśmy 2 zł. a pan co siedział przy stoliku obok zostawił na krześle 20 groszy. i cały czas palił jak smok i miał głupi dzwonek w komórce. i pewnie po wyjściu i wysłuchaniu rozmów naszych stwierdził, że jesteśmy głupie. /wzruszenie ramionami/.

wciąż piszę opowiadanie i nie mogę go skończyć. wena mnie opuszcza. NIE ODCHODŹ !!! NIE ODCHODŹ WENO !!! NIE OPUSZCZAJ MNIE, AAAAAA !!! /wyskoczenie z okna z 45. piętra/.

na stronie samoobrony są piosenki do ściągnięcia. ideologiczne disco polo. /wołanie o pomstę do nieba/.

1 komentarz do odnotować

  • juriusz

    Pod kościołem się umawiacie??? Pewnie celem odstraszenia wiernych. Gdyby to było w Krakowie, a ja chadzałbym do miejsc gdzie podają czekoladę to pewnie by się okazało że ten chłop to ja, zwłaszcza rubryka „kretyński dzwonek w komórce” się zgadza. No i powodzenia z weną, nie wiem gdzie możesz szukać inspiracji, ale zazwyczaj sklepy monopolowe są jej pełne (i to nie drogo)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>