Kategorie

  • Brak kategorii

uff

MAMY depresję. publiczne płacze, szlochy i narzekania wchodzą w grę. nerwy w ruinie i strzępach. eh.

jeżeli chodzi o mnie, jakoś sobie radzę – żadnych płaczów i lamentowań od 3 tygodni. przekonałam się, że rodzina nie powinna znać stanu mojego umysłu, więc robię wszystko, żeby go nie znała. z resztą – u mnie się wszystko zmienia z minuty na minutę, po chwili wszystko jest przeszłością – a po co mam przejmować się tym, co było, nawet jeżeli było dziesięć minut temu ?

na chemii orzekłam, że jak lpr dojdzie do władzy, to emigruję. wcześniej prowadziłam ‚inteligentną’ rozmowę z Miśkiem, chyba o chemii, albo nie pamiętam czym, w każdym razie brzmiała tak:

M(isiek): chemia jest wspaniała.
C(eri): no, nawet bardzo.
M: to była ironia.
C: sorry, nie zauważyłam…
Z(agrycha): hehe, rozmowa dwóch gigantów intelektu :P.
C: spadaj :P.

w ciągu trzech dni dostałam 2 banie – xtra. xtra, bo nawet się tym nie przejęłam – jakaś ewolucja w moim myśleniu czy co ? powinnam przecież miotać się po ścianach albo wyć po kątach. nieważne. dostałam też inne, fajne oceny. 5 z matematyki, 5 z polaka, 3 z wosu, 5 z po, 3 z historii, 4 z geografii, 2 z chemii :/…

jutro tłusty czwartek, więc mam zamiar nażreć się jak głupia i później lamentować nad moim wyglądem.

pani psor od wuefu każe nam układać układy taneczne. z Zagrychą wymyśliłyśmy, że przebierzemy się za zakonnice i nasz układ będzie zawierał np. sceny modlitw czy też spowiedzi. jak na razie szukałam muzyki [bo przecież musi być jakiś podkład muzyczny] i wyszukałam sporo pasujących utworów moonspella… plus jeden theatre of tragedy i tiamatu.

dzisiaj w autobusie dowiedziałam się przypadkiem [przypadkiem słysząc rozmowy panienek, co siedziały za mną i Carneramiel] że MOJE OSIEDLE [Nowy Dwór] jest TRZECIM NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYM OSIEDLEM W POLSCE. no myślałam że z siedzenia spadne. chyba zacznę nosić ze sobą siekierę w drodze do pętli autobusowej, bo mnie jeszcze napadnie jakiś gang kierowców tramwajowych. ludzie, ja rozumie, że ja sie boje chodzić po moim osiedlu po ciemku, ale ja mam fobie społeczną ;P.

dobra, na zakończenie dialog z autobusu, kiedy to ja i Carneramiel słuchałyśmy sobie mojej muzyki na moim łokmenie:

C(arneramiel): co to ? metallica, moonspell… ?
C(eri): metallica.
C(arneramiel): poznałam po głosie.
C(eri): łaaaał :D.

1 komentarz do uff

  • juriusz

    Moonspell – Metallica?? Toż to niemal brzmi to samo!!! Może do tych zakonnic to np. Like A Prayer Madonny, albo z Ministry coś, Psalm 69 najlepiej chyba!

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>