Kategorie

  • Brak kategorii

znowu

nie chce mi sie opisywać dni, które upływają raczej nudnie [Carneramiel chora więc wpada czasami na sprawdziany, Zagrycha a.k.a Kielona jest zboczona jak zwykle i marudzi, że jej wszyscy robią zdjęcia jak śpi]. dzisiaj zszokowało mnie jedynie to, że pani przewodnicząca chciała dojechać do ulicy strzegomskiej tramwajem nr 20. okrutne.

a śniło mi się dziś, że mieszkałam na starej części muchoboru, w pięęęknej, starej kamienicy. mój pokój był wręcz gigantycznych rozmiarów. i nie było w nim pająków ! później zaś z familiantami chodziłam po mieście w poszukiwaniu jakichś ciuchów do kupienia.

drugi sen był nieco bardziej dynamiczny i dział się w czasach zamierzchłych. otóż stałam sobie niby z familiantami pod sklepem, gdzie jakiś koleś kupował wódkowate cukierki, po czym wręczył je mi. następnie ojciec mój [odmłodzony do wieku około lat 30tu] nielegalnie nabył paczkę fajek, po czym ostentacyjnie jedną z nich zapalił, a ja maszerowałam u jego boku. w punkcie kulminacyjnym snu okazało się, że idą za nami oddziały ZOMO, które postanowiły mego ojca zamknąć za palenie w miejscu publicznym. rozwiązaniem akcji było wręczenie mi do potrzymania fajki i ucieczka mego ojca w siną dal [nigdy nie uwierze że ktoś potrafi biegać tak szybko]. a ja, jak to zwykle bywa, przypaliłam sobie fajką lewą dłoń [właściwie to spaliłam pół palca wskazującego - wyglądało to paskudnie, jakbym sobie odrąbała do połowy palec i napchała między jeden a drugi fragment sadzy :/].

w międzyczasie prawdopodobnie śniła mi się szkoła.

2c komentarze/y do znowu

  • potti

    „(l)śnienie”.

  • juriusz

    Eh, a byłoby maxymalne gdyby tata uciekł, a Ty byś za tego papierosa z ZOMO-wcami przejścia miała. Źródeł Twych snów dopatrywałbym się właśnie w szkole, gdzie młoda, delikatna psychika zostaje zaszczuta przez nauczycieli-służbistów-ZOMOwców i stąd potem takie sny. Ale życzę żeby fragment o mieszkaniu był proroczy

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>