Kategorie

 • Brak kategorii

podobno za mało piszę

tu i tam. gdzieś i kiedyś. pojechałam wczoraj do bielan park handlowy [teraz już nie wiem czym się różnią bielany park - auchan - od bielany park handlowy - tesco] w celu wymienienia nakrętek kokakoli na jakiegoś parszywego pseudoelfa. z elfem to ma tyle wspólnego, co ja z zakonnicą, poza tym 16 zakrętek [czyli najmarniej 40 zeta] to za coś takiego stanowczo zbyt wygórowana cena.

w samym sklepie w zasadzie nie było nic ciekawego. szukałam trampków [jestem zdesperowana i kupię czarne trampki, które po prostu przemaluję...], wodziłam oczami za żarciem [a właśnie - jedno z moich postanowień noworocznych zawiera w sobie niejedzenie. jestem więc już na tym etapie, że zamiast jeść, wolę popatrzeć na żarcie :/] i uprawiałam tego typu rozrywki. o dziwo:

- nie wpadłam na żadne 4letnie dziecko biegające samopas po sklepie
- nie spotkałam nikogo kto byłby traumatyczny w wyglądzie
- w ogóle nie spotkałam nikogo znajomego
- nie wydarzyło się nic co sprawiłoby że uwierzę w UFO itp.
- widziałam w terranovie fajny zweter za 49 zeta [poczekam aż przecenią do 25 :P]

na woku kamera pewnie zarejestrowała jak zamiast oglądać obrazy caravaggia czytałam sobie o całkach i liczbach kardynalnych tudzież liczbach urojonych na wikipedii. na historii przeżyłam chwile grozy bo już PRAWIE mnie pan psor zapytał, ale na szczęście okazało się, że jeden pan umiał odpowiedzieć na pytania psora [wcześniej 3 panny nie potrafiły więc wiadomo co dostały. dialog z lekcji:

psor: to co ci mam postawić ?
jednorożec: no... pałę.
psor: a poproś ładnie.

no, w sumie lubię pana historyka za to, że jest wredny dla pani przewodniczącej i kilku innych osób :>]. na majzie rozszerzonej teksańska masakra piłą niekoniecznie mechaniczną, pani psor zadała nam 5 zadań do rozwiązania w ciągu godziny a myśmy [ja z Carneramiel] zrobiły dwa i to jeszcze oba źle ;). Alice puściła też famę, że szkoła nasza organizuje wspaniałe wyjazdy tygodniowe z rozszerzeń – w tym przypadku rozwiązywanie zadań z matematyki 7 dni w tygodniu [no może nam niedziele odpuszczą] od rana do wieczora ! no nie mogę się doczekać po prostu…

dziś wstałam o piątej pięćdziesiąt, zjadłam musli [mniam, szkoda tylko że całą paczke wyżarła mi rodzina :/], poszłam na autobusik i pojechałam na polibudę. na placu grunwaldzkim znów ja i Alice mogłyśmy obserwować akcję filmu hiczkoka pt. ‚ptaki’ [nie wiem czemu przez plac grunwaldzki przelatują chmary wron. chmary. SETKI. TYSIĄCE. to jest przerażające o 7:30 rano]. później to już była kolejna część teksańskiej masakry, bowiem trzeba było dopchnąć się do drzwi – o dziwo, dziś wszyscy weszli w miarę kulturalnie [czyt. nie zostałam stratowana, nie udusiłam się, nie zadeptali mnie] ! sam wykład był pasjonujący jak zwykle a profesor ubrał dziś koszulę z krótkimi rękawami by pokazać swoje wspaniałe mięśnie. czekam, aż przyjdzie bez koszuli żeby ukazać swą boską klatę…

5c komentarze/y do podobno za mało piszę

 • potti

  nienawidzę mzk. zawsze tłumy ludzi wysiadając razem ze mną jakoś uchodza z zyciem, a ja muszę wmaszerować w słup.

  ała.

 • Kookey

  W sumie-mamy 15 stopni w styczniu,co daje do przypuszczenia,że w lutym bęzie ich 30,toteż ekshibicjonizm pana wykładowcy niewykluczony :D.
  I zazdraszczam Ci nieco wytrwałości,bo ja,gdybym faktycznie się zaparła,nabyłabym ten sweter już gdyby był za 99 zł:].

 • pottix

  kookey, a tak apropos swetra, np. w moim przypadku byłabym zmuszona poczekać, bo 100 zeta to ja rzadko miewam w kieszeni :]. więc sama rozumiesz, siły wyższe.. :>.

 • Kookey

  Bierzez gitarę,chętną koleżanką,po czym idziecie w miasto,ukladacie się gdzieś pod Ratuszem i dajecie chałturę artystyczną,zbierając zarobek w wyciągnięty beret.Dwie jednodniowe sesje i masz na sweter oraz pół litra w podzięce koleżance-wokalistce :D.

 • Ceri

  kookey, mi by chyba ludzie płacili, żebym się w końcu zamknęła ;) już myślałam o tym wariancie sporo razy ale niestety po rynku szwęda się za dużo śpiewaków, co to robią se wzajemnie konkurencję, a poza tym straż miejska też się tamtędy szwęda…

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>