Kategorie

 • Brak kategorii

merych krismasów i hapich nowych roków

tia. gotujemy i pieczemy, sprzątami i ozdabiamy chałupę… teoretycznie.

choinka nadal leży na szafie. ciastek jeszcze nie upiekłam. ozdób żadnych w domu nie widać. prezenty nie zapakowane. życzenia nie wysłane. święta przyszły za szybko ?

wczoraj na wigilii klasowej piłyśmy martini, które Ilo rozlewała pod ławką. przy okazji wylała mi sok pomarańczowy na buta. Carneramiel później miała twarz czerwoną jak buraczek :P.

złożyłam życzenia wszystkim ludziom obecnym na wigiliji klasowej :|. ale fakt, że nie było szanownej pani przewodniczącej – tej ciężko by było życzenia złożyć, oj ciężko… prezenty sobie rozdałyśmy – otrzymałam pierścionek z trupią czachą i dwa granaty :). jami&szajni.

znowu wiem, co dostanę na święta od rodziny. w końcu sama sobie te prezenty dzisiaj kupiłam. za rodzinne pieniądze.

ale pomijając wszelkie marudzenia, czekam na świąteczną wyżerę…

a tymczasem wszystkym [wszystkym, bez wyjątków !] życzę wszystkiego najlepszego i czego byście chcieli, żeby wam życzono. wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :).

Ceri

5c komentarze/y do merych krismasów i hapich nowych roków

 • sikora

  wesolych choinkow i hepi jersow ;]

  :*

 • sel; potti

  i jak najwięcej tak zwięzłych treściowo i obrazowo szablonów; może jakoś dla mnie i te sprawy ;P.

  soł, merry and pippin christmas.

 • Kielona

  hre,hre :)rozlewałam rozlewałam :p a Carneramiel ..ja wtedy nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać ..ale szkoda mi ciebie troszq było:-) ale jest doobrze:* ja wam dzięqję że mi towarzyszyłyście:) ah…jeszcze tego samego dnia pohłonęłam piwo i wino, i zastanawiam się czy ze mną wszystko wporządq..nie wspomnę co się działo na wigilii….hyba mi nowonarodzony wybaczy, co?

 • kiel....

  a! dodam jeshcze, iż na nowy roczek życzem wsystkim wiele mił_ości,dużo czasu dla siebie i innyh, byście odkryli swe największe wartości i talenty,
  przebili sie na drugą stronę i żeby nikt w tym zaczynającym się 18nastkowym roczq nie wypadł przez balkon po pijackiej libacji i aby ih było jak najwięcej! ! !
  tego życzę YA- Ilona z całego skromnego acz wielkiego serca:*:*
  Dziękuję za wszystko Romciu i Olciu kofane :-) AVE

 • such-a-kookey

  Nie mów nic o wyżerce.Ledwo chodzę.Niedługo będe poruszać się dźwigiem…
  Szczęśliwego Nowego Roku,droga moja :*.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>