Kategorie

  • Brak kategorii

taki los

zrobiłam nowy dizajn, prosimy nie regulować odbiorników, ja tak po prostu wyglądam. efekt mojego narcyzmu i gustu, który mam chyba zły, ale to nie jest coś, czym mogłabym się przejmować.

na dworze jest zdecydowanie zimno, co nie znaczy, że brzydko. ośnieżone drzewa krzewy żywopłoty wyglądają całkiem ładnie. nieodśnieżone chodniki pokryte lodem wcale nie sprawiają, że mam ochotę zamordować dozorcę czy kogotam. nad fosą było dzisiaj przeuroczo – woda płynie, kaczki na wodzie, wokół ośnieżone drzewa krzewy żywopłoty i trawniczek. czuję się zimowo, a to przecież dalej jesień.

wciąż myślę o prezentach świątecznych. a bu, nigdzie nie mogę znaleźć terminarza zreformowanych wampirów na 2005 rok. znowu mam być zdana na łaskę allegro ?

na wykładzie z matematyki było już dzisiaj mniej osób, ale nasze stałe miejsce na schodach nam zajęli, to musieliśmy siedzieć dwa stopnie niżej. całki oznaczone są fascynujące, że już nie wspomnę o dygresjach pana profesora. niestety rozpraszało nas to, co wydarzyło się na samym początku zajęć, a mianowicie lawerboj Beatrice wyrwał Alice długopis z ręki i tak się dziwnie stało, że zatyczka odpadła od długopisu, odbiła się od podłogi i wpadła między spodnie a bieliznę dziewczyny, która siedziała przed nami… zajęcia upłynęły pod znakiem sposobów wydostania zatyczki. ja uważam, że trzeba było powiedzieć do niej ‚przepraszam dziewczynko, czy mogę wyjąć zatyczkę od długopisu z twoich spodni ?’.

3c komentarze/y do taki los

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>