Kategorie

  • Brak kategorii

my, pierwsza brygada

tak bardzo nam się nudzi na lekcjach.

próbujemy zrobić coś głupiego. ale nie wiemy, co. to straszne. cierpimy na niemoc twórczą.

za dwa tygodnie jadę do stolicy, żeby wystawę obejrzeć. spróbuję przekonać panią psor od woku żeby zamiast do teatru, uderzyć na ten taki znany cmentarz, co tam sławnych chowają.

jestem sobie pomiędzy tym, kim bym chciała być, a tym, kim być powinnam. straszne. nie myślę o tym, o czym nie wiem, co mam myśleć. zaczęłam chodzić do toalety w szkole, czego nie robiłam przez… 10 lat ? jeszcze się przyzwyczaję i co ? i pysytyro.

w zasadzie mogłabym pisać wypracowania/eseje/opowiadania/wiersze na zamówienie i za pieniądze, bo jest to łatwiejsze, niż pisanie tak samemu sobie. bez sensu. jestem komercyjna, jak mi zapłacisz, to nawet ci narysuję baranka.

założę własny ruch artystyczny, tylko jeszcze nie wiem, co będziemy robić. pewnie coś kontrowersyjnego, bo tylko wtedy zyskamy popularność. może będziemy malować akty z ojcem rydzykiem w roli głównej, słuchając jednocześnie gry na kobzie i rumuńskiego folku. nakręcimy pare niskobudżetowych filmów o wpływie koloru firanek na odcień pleśni na chlebie oraz jakiś komercyjny film o miłości – najlepiej między pięćdziesięciolatką a dwunastoletnim rybakiem, który ma na utrzymaniu swą starszą, chorą psychicznie siostrę o raz ojca alkoholika, który potajemnie spotyka się z tamtejszym księdzem.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>