Kategorie

 • Brak kategorii

sanctus

nie chwaliłam się, że mam nowe trepy, całkiem niekobiece z resztą. i co mi za różnica, przecież ja i tak sukienek nie noszę.

nie cierpię widoku Beatrice i jej ukochanego jak się przy mnie liżą. obrzydliwość. paskudztwo. skandal. gdyby chociaż robili to bez dźwięku. ale nie, muszę słuchać tych wszystkich cmoknięć i tym podobnych odgłosów. czy naprawdę trudno jest wytrzymać pół godziny bez ślinienia sobie wzajemnie ryja ?

oglądam twin peaks, słucham muzyki z omena, czytam o sztuce, myślę o pierdołach i śnię o wariactwach. tak strasznie nie chce mi się rysować, wolałabym robić zdjęcia – gdybym miała komu, of course. nie mam ochoty wysłuchiwać jednym uchem przypadkowych ‚zwierzeń’ koleżanek z klasy, które mówią, że chłopak tamtej nie gasi światła w kiblu ! uwierzcie mi, kiedy uczę się geografii, takie wiadomości są mi zdecydowanie niepotrzebne ! wrrr !

chciałabym mieć czerwony sweter, pasowałby mi do rajstop.

3c komentarze/y do sanctus

 • potti

  ja mam dwa lub trzy czerwone swetry, których bardzo nie lubię i w sumie nigdy nie noszę (czerwony kolor mnie irytuje, gdy mam go wkładać NA SIEBIE).
  co nie zmienia faktu, że ostatnio zakupiony sweter pochodzi z bajeranckiego house’a, więc krój ma ładny, i szkoda go na pożarcie molom oddać.
  a wyobraź sobie ten całuśny rytuał w wykonaniu 12latki i 16letniego pseudoskejta…

  taki obraz na codzień.

 • Ceri

  nie lubie house’a, atmosfera tego sklepu mnie wkurza :

  dwunastka i szesnastolatek ? jezu :/

 • Kookey

  Czerwony sweter mogę opchnąć,z białą gwiazdą co prawda,ale nie przypieprzajmy się do detali ^-^.
  Obrazek ślinienia się miałam w zeszłym roku za każdym razem,kiedy wchodziłam do szkolnej szatni.Oczom moim ukazywała się para złożona z mojego znajomego z klasy oraz jego jałówki,dziewczyną zwanej.Mlaskanie,klaskanie,ślina i meduza-oto skrótowy opis.Rzyg prosty…
  Potti-przemiłe.Czyżby widoki szkolne?

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>