Kategorie

 • Brak kategorii

music has the right to children

chmury fosforyzują w świetle księżyca, a ja lubię widzieć księżyc przez okno, nawet nie musi być w pełni. rano jest strasznie zimno, więc nie mam wyboru, muszę wstać i się ubrać, a skoro to już robię, to muszę też pójść do szkoły…

kiedy wiatr zawodzi za oknem, przypomina mi się, jak w filmie ‚czekolada’ główna bohaterka osiedlała się co i rusz gdzie indziej. może też bym tak chciała, zawsze to jakiś sposób na życie. i zwiedzanie świata. kiedy lpr dojdzie do władzy, przeprowadzę się do czech. będę mieszkać w praskim metrze, to ci dopiero alternatywne.

w szkole skręcamy łyżki siłą woli, bo ich nie ma. mówią mi, że jestem wredna, bo to nieładnie śmiać się z niektórych panienek i rozwiązywać sznurówki Ilo.

soł łat, pytam.

4c komentarze/y do music has the right to children

 • juriusz

  jak tu LPR wygra to trzeba bedzie spieprzac na inny kontynent, do Pragi nie wystarczy

 • such-a-kookey

  Jak LPR faktycznie dojdzie do władzy,to będzie rządzić sam sobą-kraj się wtedy wyludni.
  Pomysł mieszkania w metrze alternatywny szalenie,jeśli jeszcze na życie zarabiać będziesz haftem Richelieu,to już w ogóle będzie sama oryginalność ;).

 • potti

  że co? że jak się śmiejesz, to wredna?
  a jak podstawiasz im nogi na korytarzu, pokazujesz palcami, rzucasz pogardliwe spojrzenia i w ogóle deprymujesz do życia, to jest to ok?:>
  bo moja mama to mówi, że wszystko w przyrodzie ma swoje miejsce. różowe bluzki i niebieskie pasemka też.
  akurat..

 • Ceri

  juriuszu – co racja to racja, bo jak już reaktywują świętą inkwizycję to mogłabym stać się następczynią jana husa ;) obawiam się że inny kontynent też nie wystarczy… welcome to mars ?

  kookey – oj nie do końca sie wyludni, zostaną z pewnością wszystkie młodzieże wszechpolskie i inne skinowsko-katolickie partie ;) ale podejrzewam że wtedy ten kraj zginie sam z siebie i będzie można wrócić na gruzy rzeczpospolitej. mam tylko nadzieje że nie zniszczą zabytków ;P.

  potti – jak podstawiam nogi itd. to walcze o sprawiedliwość.
  kiedyś miałam niebieskie pasemka :P.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>