Kategorie

  • Brak kategorii

przypomniało się

dziś mi się śniło, że endrju lepper był sprzedawcą w kiosku z pieczywem, rzucał teksty z radia maryja i jechałam z nim jego służbowym samochodem. później zostałam porwana przez nie pamiętam kogo, by następnie znaleźć się na planie filmowym jakiegoś serialu o policjantach i przestępcach.

a wczoraj zaś pod moim mieszkaniem był cmentarz, o czym dowiedziałam się, słysząc dźwięki jakiejś orgii spod podłogi. na cmentarzu okazało się, że moja rodzina naprawia nagrobki a brat mój rodzony zostawia na grobach swe wizytówki. później byłam księżniczką jakiegoś królestwa i zginęłam postrzelona z łuku przez jakiegoś dzieciaka, który uczył się strzelać. po reinkarnacji spacerowałam obok sklepu polesie wraz z grupą swoich znajomych i Zakalcem ubranym w białą sukienkę w czarne groszki. gdy skręciliśmy do przychodni, spotkałam tam miłego, zielonego zombie, by po chwili przenieść się w czasoprzestrzeni do supermarketu, który wyglądał jak dawne TGG. na końcu znalazłam się w szkole, gdzie moja [była] polonistka uczyła angielskiego.

żeby nie było pomyłek – to nie było kilka snów przypadających na każdą noc. na każdą noc przypadał jeden, tasiemcowaty sen.

2c komentarze/y do przypomniało się

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>