Kategorie

  • Brak kategorii

kolejna recenzja

tak więc wczoraj mimo zapewnień panny Carneramiel że ten film jest podobno do kitu odważyłam się obejrzeć w zaciszu domowym butterfly effect. na film najpierw [czyli jakoś 2 miechy temu] zwróciłam uwagę przez jego tytuł, który aż za bardzo skojarzył mi się z tak samo nazwaną płytą moonspella i piosenką butterfly fx tegoż samego zespołu również. kiedy przeczytałam recenzję filmu w zasadzie odechciało mi się go oglądać, bo tematyki s-f nie trawię [wyjątek to chyba stargate znane pod polskim tytułem gwiezdne wrota i pare filmów o obcych], ale gdy dowiedziałam się, że film podobnoż dwa zakończenia posiada – nieee, tego już sobie odpuścić nie mogłam.

film skrótowo opowiada o gościu który miał dziwne dzieciństwo, jego ojciec i dziadek byli świrami i sam też ma predyspozycje. gościu od 7 roku życia pisze pamiętniki i później, jak już jest starym koniem, przypadkiem zaczyna je czytać – w wyniku czego cofa się w czasie. gościu postanawia więc naprawić błędy swoje i innych ludzi, jednak daje to najczęściej opłakane skutki.

i fucktycznie, filmu są dwie wersje, z dwoma różnymi zakończeniami, bo, jak się okazało, zakończenie które widziałam ja było całkiem inne niż to, które widział Zakalec.

film generalnie okej.

3c komentarze/y do kolejna recenzja

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>