Kategorie

  • Brak kategorii

złap gołębia

jako że od dobrych paru dni trwają miszczostwa juropy w bieganiu za kawałkiem skóry wypełnionym farfoclami, mam w domu względny spokój, który pozwala mi na oglądanie filmów na kompie numer dwa, bowiem cała moja rodzina [z wyjątkiem mojej skromnej osoby] ogląda wieczorne mecze.

[osobiście to nie lubię sportu, więc piłka nożna mnie nie pociąga i całe mistrzostwa mam gdzieś. nie wiem kto gra, z kim gra, kiedy gra i czy powinien wygrać, czy nie, i czy będzie w finale czy też po drodze da rzyci i nie będzie. no dobra - wiem, że nie gra polska i brazylia - 42% ankietowanych w polsatanie nie wiedziało]

tak więc filmy, które orgnizowałam przez ostatnich kilka[naście] dni należało w końcu obejrzeć, czyli na razie były to [kolejność przypadkowa]: deadman [truposz], prozac nation [pokolenie p], the gathering [zgromadzenie] i kilka odcinków monty pythona. jak można się domyślić, żaden z tych filmów nie niósł jakiegoś głębszego przesłania [chociaż deadman i prozac nation chyba próbowały].

skrótowo:

the gathering – babka [wyk. christina ricci] ma widzenia i próbuje zapobiec tragedii która wydarzy się w małym angielskim miasteczku. plus trochę o kościele katolickim. za bardzo przypomina 6 zmysł.

prozac nation – babka [wyk. christina ricci] ma porypaną rodzinę i dostaje się na harvard, gdzie po pewnym czasie dostaje świra i trafia do psychiatry. fajny film, momentami zabawny, ale nie ma takich rzeczy o depresji których ja nie wiem, więc niewiele z niego wyniosłam.

deadman – sierota Boża [wyk. johnny depp :D] jedzie z cleveland do jakiejś wioski na wild wild west, gdzie szczęścia raczej nie znajduje, ale po jej opuszczeniu przechodzi stopniową metamorfozę. film czarnobiały, przyjemnie się ogląda [głównie ze względu na odtwórcę głównej roli ;>].

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>