Kategorie

  • Brak kategorii

mary had a little lamb

kiedy myślę o dniu wczorajszym, dopada mnie złość na samo przypomnienie tego, jak bardzo Mt daje nam wszystkim znać o tym, że robi nam łaskę gdy się z nami spotyka, jak marudzi, że gadamy tylko o szkole, a sam żadnego tematu nie zacznie, cały czas tylko siedzi i milczy albo dogryza Beatrice lub Alice. sama nie wiem, jak mu się nie chce, to niech nie idzie z nami w piątek, niech się wypcha i spotyka ze swoimi kumplami.

byłam z Alice pod meczetem, próbowałyśmy wydłubać kredką krzemień zatopiony w betonie albo chociaż ukraść jakiś kamień o średnicy 0,5 metra, ale nam się nie udało. cały czas obmyślamy sposób zdobycia planów podziemi meczetu albo chociaż doświadczenia empirycznie jakie są te podziemia i co w nich jest. cały czas widziałyśmy ludzi którzy szli z paczuszkami pod plebanię, więc stwierdziłyśmy, że przynoszą księżom prezenty z okazji dnia ojca, chciałyśmy więc do nich dołączyć, ale Alice stwierdziła że zużyty bilet do kina na troję niezbyt pasuje jako prezent.

4c komentarze/y do mary had a little lamb

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>