Kategorie

  • Brak kategorii

jeju

co ja tu jeszcze robię ?

jest za 5 12, jutro wstanę o 7 rano. dziwne, kiedy jestem śpiąca, robię wszystko, żeby nie iść spać. problem w tym, że potrafię myśleć o tej porze tylko o idiotyzmach, np. szkole…

saudek jest erotomanem. howard schatz nadal przoduje w moim prywatnym rankingu najlepszych znanych mi fotografów świata. widziałam chyba wszystkie obrazy borisa vallejo i większość luisa royo. wrzuciłam realizm fantastyczny do jednego folderu z malarstwem epoki romantyzmu. w zasadzie to mam burdel w folderach i obrazach. obrazkach. no, w plikach jpg, gif i bmp w każdym razie.

wspomogłam dzisiaj organizację dobroczynną która zbierała na jakiś dom dziecka. robię się, kurde, wrażliwa i sentymentalna. co prawda nie płaczę na filmach i nie wzruszają mnie sceny spalania zwłok bohaterów, ale i tak jest coś ze mną nie tak. nie tak, czyli, kurde, jak ?

dobra, nieważne. koniec dnia matki, początek dnia czwartkowego. czwartek to brzmi głupio. w ogóle jakaś taka nazwa głupia. sobota, to jest to. sobota to brzmi dumnie.

według acid drinkers najcięższym znanym im słowem jest słowo chleb.

4c komentarze/y do jeju

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>