Kategorie

  • Brak kategorii

hm

kwiatki dostałam od rodziców. różowe różyczki z różową wstążką, opakowane różowym celofanem. dla kontrastu nie stoją w różowym, tylko w niebieskim wazonie z ikei. a może już w poniedziałek dostanę nową nieróżową zabawkę o imieniu motorola c550. i wszystko to z okazji moich własnych, prywatnych, osobistych imienin !

byłam dziś w kerfurze: rozdarta między chęcią kupna czegoś do żarcia a niechęcią czekania na owe żarcie; doradzająca pannie Carneramiel co do wyboru prezentu na osiemnastkę jej przyjaciółki; wkurzona brakiem waniliowych perfum w sephorze. poza kerfurem byłam: słuchająca, śpiewająco-zawodząca, myśląca, patrząca i czekająca.

moje życie składa się z samych problemów, chociażby chęć napisania maila i niechęć do wchodzenia na pocztę w jednym, chęć wrzucenia zdjęć na wroclove i niechęć do użerania się z serwerem republiki. albo taka prozaiczna chęć do zakopania się w ciepłej kołdrze i niechęć do spania w dzień. dylematy, wszędzie tylko dylematy !

2c komentarze/y do hm

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>