Kategorie

  • Brak kategorii

ja nie moge

nie no, już kiedyś o tym słyszałam, ale byłam pewna, że po prostu ktoś se jaja robił, puszczając takie plotki. dziś jednakże wątpliwości już nie mam. otóż będąc we wrocławskim empiku megastore i przechodząc przez dział z książkami, na półkach opatrzonych nazwą „ezoteryka” ujrzałam… biblię szatana :|. czarna okładka z białym, odwróconym pentagramem z wpisanym weń kozłem i jakieś szlaczki. myśle sobie: ‚ja (piiii)’, podchodzę bliżej, patrzę, a tam cała półka z niezliczoną ilością satanistycznych biblii :|. o curwa, ale kyrk. cena jednej sztuki to 46 zł. jeżeli ktoś to kupi, to chyba ma nierówno pod sufitem, empik zaś jest frajerem, jeśli nie wie, że ta osławiona książka wala się po internecie całkiem za darmo.

no nic. zdziwiło mnie to, że w empiku można dostać czarną biblię. na dodatek na półkach z tematyką „ezoteryka”. fajnie, teraz to już wszyscy będą kojarzyć magię z szatanem. a co do samego empiku – może niedługo zaczną sprzedawać mein kampf po promocyjnych cenach ?

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>