Kategorie

  • Brak kategorii

cuda się zdarzają

w sprawie poniedziałków nigdy nie byłam oryginalna – po prostu ich nienawidziłam. zaczynając na tym, że to początek tygodnia, a więc początek męczarni, idąc poprzez to, że zawsze mieliśmy w poniedziałki po prostu wspaniałe lekcje, a kończąc na tym, że po każdym poniedziałku człowiek jest w zasadzie przygotowany na wszystko i nie zdziwią go np. pozamykane kerfury i policja na przejazdach kolejowych. jednak ostatnimi czasy [tj. przez ostatnie 2 tygodnie] poniedziałki zaczęły być dziwne, chociażby z takiego powodu, że na fizyce żadnych 1 pani nie stawia.

tak więc z dzisiejszych poniedziałkowych perypetii pamiętam to, że na angielskim dostałam 5 za cośtam i + za cośtam innego. następnie na godzinie wychowawczej panna Ilo spowiadała mi się lub też zeznawała [i w zeznaniach się myliła, coś kręciła, gdzieś wzrokiem uciekała... dziwna sprawa, bardzo dziwna...] o tym, jak to w piątek spod FATu koleżankę pieszo ‚odprowadzała’ [a raczej niosła] do domu, a później jak to w sobotę zamiast na gajowicką [chyba] trafiła na dibuła [cholera wie, jak to się pisze ;) chyba dibuois]. na chemii dostałam 3+ za kartkówkę (punkta mi chyba zabrakło do 4], na historii nic się godnego uwagi nie działo, na geografii była kartkówka z tego, że morze wzywa, na fizyce nic godnego uwagi [!] a na polskim pani oddawała sprawdziany ze średniowiecza.

i hańba, moi drodzy, hańba i wstyd. bowiem w ogóle się do tego sprawdzianu nie przykładałam, mało się na niego uczyłam – jednym słowem, praktycznie olałam. i co dostałam ?

5

tak więc, przyłączam się do wokalistki zespołu after forever, która właśnie wypowiedziała słowa forgive me. i forgive mi też to, że próbuję zagłuszyć tymże zespołem moje myśli na temat dnia jutrzejszego, w którym to prawdopodobnie będę na wuefie zapie… khem… zaliczać biegi na stadionie.

2c komentarze/y do cuda się zdarzają

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>