Kategorie

  • Brak kategorii

ziewam. wiecznie niewyspana jestem. a na fizyce to mówiła pani psor, że jak jest przesycenie jonami dodatnimi, to się jest niewyspanym i zmęczonym. i że jony dodatnie się wytwarzają przez taki telewizor czy komputer na przykład. czyli morał z tego taki, że albo wyniosę z pokoju kompjuter, albo zasadzę sobie brzozę np. na szafie którejś, bo brzoza wytwarza jony ujemne. albo sobie nowe paprocie sprawie. tylko że mi się paprocie niezbyt podobajo.

a panna M to podobno uważała mnie za swoją prawdziwą przyjaciółkę. fajnie że dowiedziałam się o tym ostatnia. właściwie to panna M już nie jest panną. powinnam się o niej wyrażać pani M.

jutro piątek. jeżeli porządek świata nie został zbytnio zachwiany, to powinni metal w szkole na przerwach puszczać. puszczać i robić dużo hałasu w wyniku zderzenia metalu z podłogą. z czego my mamy podłogę w szkole ? acha, z płytek takich. ceramicznych. ale nie pamiętam, czy tylko na dole, czy na górze też.

co to tam jeszcze ? aaa miałam się nauczyć na jutro pół bajki po angielsku. next day the fellowship of the darkness went to a far journey to help those poor monsters. by the way they burn some villages. at seventh day of journey the fellowship of the darkness reach the destination of this travel. the destination was hill of the big echo. entrance of cave was within the mountain and the guardians had kept an eye of this place. they didn’t want to get the fellowship inside freely, so death must to killed them. then wit the wampire, kalina the wather nymph and salvadore the poltergeist released all monsters and demons and in the end the order was subdued on earth again. the lord of the darkness had make a curse, that if anybody will try to betraid him again, that person will tell this story to others for a warning. the end. no, albo jakoś tak, pewnie gdzieś się pomyliłam.

no to co, spadam. czas spać.

cytat na dziś:
Xąc: My nie jesteśmy Panem Bogiem, my jesteśmy Jezusem !

10c komentarze/y do …

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>