Kategorie

  • Brak kategorii

będzie prawdopodobnie długo i nudno

wczoraj na lekcji fizyki pani profesor była dla nas miła i kochana i puściła nam wspaniały film edukacyjny z czasów komuny, na którym facet opowiadał o elektrostatyce. dziwne, wszystkie filmy, które puszczają nam w szkole pochodzą chyba z czasów komuny.

ale drodzy państwo, ten wspaniały pan, który prowadził ten program, po prostu wymiatał. ideał pań po 40stce lat 80tych, wysoki, dobrze zbudowany, w obcisłej koszuli nieokreślonego koloru, z wiecznie skacowaną twarzą mówiącą ‚kończmy ten cholerny program bo mnie łeb nawala’. typowy przedstawiciel klasy średniej z czasów komuny, który po pracy wraca do domu, po drodze zahaczając o monopolowy, i w owym domu leje swoją żonę.

dziś natomiast wątpliwości były na angielskim, czy się pisze middle, czy midlle, choć byłam pewna, że middle, ale mi pan anglista jakoś nie chciał uwierzyć. moja własna story na piątek już od wczoraj napisana, teraz jeno wykuć ją na pamięć wystarczy. na polskim wstęp do renesansu, czyli nuda jakich na szczęście mało, i jako jedyna wiedziałam, że dekameron napisał boccaccio. na religii temat o namaszczeniu chorych, lecz tematy rozmów naszych zdecydowanie odległe od tego były, bowiem moja książka o białej magii wiccy zainteresowała trzech panów, którzy na głos zaklęcia postanowili czytać. a jeden pan rzekł: ‚to może zrobimy czarną mszę ? Misiek będzie dziewicą…’. na biologii nam kazali faki wybierać i sprawdzian dziwny jakiś pisać, z oddychania podobno.

poza tym dziś świętowaliśmy bezalkoholowo ostatki. znaczy ja, panna Carneramiel, panna Mg, pani Beatrice, panna Alice, pan Mt i pani Kasia [o ile dobrze pamiętam, bo poznałam ją w sumie w sylwka i tylko 2 razy w życiu z nią rozmawiałam chyba], znaczy bratowa pana Mt. mniejsza z tym, że świętowanie skończyło się po 1,5 godzinie. po prostu przyszliśmy, zjedliśmy czipsy i poszliśmy.

a wychodząc z bloku pani Beatrice na niebie widniał piękny księżyc. w sam raz, żeby do niego prośby słać…

3c komentarze/y do będzie prawdopodobnie długo i nudno

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>