Kategorie

  • Brak kategorii

znowu

How am I suppose to say to you that I’m gonna leave tonight, How am I suppose to explain to you, that I nevet loved you right… I will be gone forever…. no i tyle z tekstu piosenki rozumiem. później coś o możliwości skrzywdzenia cię na dobrej drodze w refrenie, a później znowu: How can I explain the truth to you unexpecting to the live, How can I refuse and look down on you How am I suppose to live…I will be gone forever… taa… bardzo optymistyczna piosenka w jeszcze bardziej optymistycznym wydaniu Beady Belle i tytule In a good way. a że nie mam ochoty na taki ‚optymizm’, zmieniam na An Pierle, w której porąbany rytm piosenek nie pozwala na słuchanie ich tekstu ;).

no i co, znowu mam narzekać ? szczerze mówiąc, chciałabym napisać kiedyś, że jest super, fajnie i w ogóle i że jestem szczęśliwa, ale co tu kłamać w żywe oczy będę, i tak nikt by w to nie uwierzył. a przecież kłamstwa, w które nikt nie wierzy, nie mają żadnego sensu.

w szkole Carneramiel ciągle miałczy mi za plecami: podejdź do niego, poproś go o autograf ! yasne, jeszcze mi tylko brakuje, żeby cała szkoła miała mnie za idiotkę [choć wcale nie twierdzę, że nią nie jestem].

właśnie Shirley Manson śpiewa mi bardzo optymistyczny tekst: I would die for you. propo umierania, na polskim nam strzelać nie kazano, jeno pisać testament swój. wszyscy pisali takie na pół strony, ale Ceri musiała się wyróżnić i napisała na całe dwie… no cóż… napisałam że mają mi do trumny złożyć zeszyt od polskiego, wszystkie moje amulety i ksiażki o magii, a na szyi mam mieć pentagram… a na moim grobie mają postawić pomnik przedstawiający anioła śmierci nad swą ofiarą… no… podobają mi rzeźby zamiast płyt nagrobkowych.

no i co by tu jeszcze ? o fizyce nawet nie wspomnę, przemilczę, bo chwalić się nie ma czym. na woku zaszpanowałam pojęciem miękkiego modelunku światłocieniowego, charakterystycznego dla renesansu… mądra jestem, nie ? ;) na angielskim pisałam po angielsku biografię Salvadora Dali, którego daty urodzin i śmierci oszacowałam, bo jakoś pamięci do dat to nie miałam nigdy.

i tyle po prostu.

I would die for you…

2c komentarze/y do znowu

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>