Kategorie

 • Brak kategorii

ciemnogród

i tak, poraz kolejny, polska publiczność mnie zawiodła, wybierając na przedstawiciela polski na festiwalu eurowizji blue cafe. do samego zespołu nic nie mam, ale uważam, że ich piosenka była jedną z najgorszych w ich karierze, i na dodatek pojadą z nią do ludzi :|. zaś moi faworyci, czyli łzy i marcin rozynek, wylądowali kolejno na 2 i 3 miejscu.

no i cóż poradzić, mamy kraj i społeczeństwo, jakie mamy i nic na to nie poradzimy.

7c komentarze/y do ciemnogród

 • Ja

  No cóż ja np mam zły gust :D poza tym głosują ci którym na smesy i audiotele nie szkoda ;p

 • selene

  rozynek górą :] łez nie lubię tera, coś im we łby powłaziło, komercyjni się zrobili ludkowie i coś im się muzyka spieprzyła z deka.

  poza tym hm kasia klich?:] może goya, nie wim.

  w zeszłym roku ludzie się irytowali, że ich troje wiochę pokazało. w tym roku też jak blu kafe nie wygra (a nie wygra) będą ich pomstować. chryste, i zrozum tu naród.

 • Ja

  Ok płotex pomoge ci zrozumieć. Więc tak: Dresy wysyłają sms-y, a potem reszta narzeka, że ci wybrani przez tą niezykle inteligentną grópe społeczną nie wygrali.

  A co do zespołu zły tzn łzy to może poprostu wyrosłaś :D Ja nigdy za tym nie przepadałem, no „narcyz się nazywam” to jedyna ich dobra piosnka, ale jak słysze w texcie coś o córce gwałconej nocami przez ojca, to zwykle płytka ląduje za tarasem, a pliki mają bliskie spotkanie 3-ciego stopnia z klawiszem del :>

  ide spać :p

 • pantofl

  jak z del to jeszcze lekko je traktujesz, u mnie to jest shift +del :P

  ogolnie rzecz mowiac, eurowizja to konkurs muzyki ‚pop’ularnej wiec o co wam chodzi? ;p po prostu byli bardziej pop. ja przynamniej oszczedzam sobie meki i tego nie ogladam :>

 • potti

  chyba też nie będę tego oglądać za rok. uh :/

 • Ceri

  biorąc pod uwagę że ja oglądam telewizję raz w tygodniu o 20:00 na tvnie i tylko w niedzielę to od czasu do czasu jak sobie jakąś eurowizje czy inną światową impreze obejrze to nic mi się nie stanie ;)

 • potti

  ja nie lubię kasi i tomka ://
  wolę ‚luza we dwóch’ :>

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>