Kategorie

 • Brak kategorii

ciężkie poranki i trudne wieczory

korzystając z tego, że wolne, łikend, święta i w ogóle, chodzę spać koło północy i wstaję po 10 rano. oczywiście, chodziłabym spać później, ale jakoś w telewizji żadnych horrorów nie puszczają, a Tristan i Izolda nie wciągają mnie na tyle, bym ich historię czytała do godziny 2 nad ranem. w każdym razie będąc leniem i śpiochem nawet kiedy się już obudzę, to nie wstaję, tylko obracam się na drugi bok i usiłuję zasnąć. a domownicy oczywiście uwielbiają mi w tym przeszkadzać.

bo to całe rzucanie się po łóżku usłyszy czujne ucho matki, która już wie, że i tak mnie nie obudzi, więc może spokojnie włączyć komputer.

no i żeby się na tym kończyło, to by było świetnie. ale kiedy któreś z moich rodziców włącza komputer, cały sprzęt nagle i niespodziewanie odmawia współpracy. i jak przez mgłę słyszę komunikat „tu jakiś błąd jest, co ja mam zrobić?” lub „coś nie działa”. i co ja zrobić mogę ? wstaję i niczym lunatyk człapię do komputera, naprawiam błąd [czyli najczęściej resetuję komputer i wszystko działa] i wracam do spania.

ale nie. dziś było inaczej. dziś mama zaglądając do ulubionych i najprawdopodobniej szukając tam strony banku WBK zaczęła czytać, co też ja tam mam. natychmiast prawie dostałam zawału i tylko błagałam wszechmogącego, by matka nie włączyła żadnej z tych stron, i jednocześnie bredziłam coś matce że to takie głupoty są.

no i uwierzyła. co w sumie dziwne, bo ja nie uwierzyłabym, że strona zatytułowana „wszystko o sukubach” lub „a kiedy umrę” jest całkiem normalna…

dopysk: ej, ja nie rozumiem. mam w ulubionych sporo stron i tylko może z 10 ma w nazwie coś z mrokiem, śmiercią czy czymś takim, a matka akurat te nazwy musiała zauważyć :|.

5c komentarze/y do ciężkie poranki i trudne wieczory

 • Aniołek

  dobry ma gust :P tez bym pewnie tylko te zauwazyla :P

 • Ja

  Jor madre pewnie wszystkie zauwazyła ale te wzbudziły jej zainteresowanie. No wiesz moje też by wzbudziły gdyby moja cóka miała w ulubionych coś o nazwie „a kiedy umrę”

 • Kurcik

  Ja np. nie wiem co to jakiś suku… i nawet mi się źle nie kojarzy :) Ale nie dziwie się mamusi, pewnie odrazu trafiła na nazwe „Niezwykle boska strona najmroczniejszego faceta na świecie któremu chce się oddać przy najbliższej okazji” i to co tam ujrzała zapewne wzbudziło w niej swego rodzaju niepokój (pomijając podniecenie i zafascynowanie :P ).

 • pantofl

  nie wiem o co tej madre chodzilo, w koncu samobojstwa sa trendi :P

 • Gremlinka

  hehe :] rodzice lubia zauwazac to co my bysmy chcieli zostawic tylko dla nas :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>