Kategorie

  • Brak kategorii

nie ma we mnie nic

obudziłam się o 8, i choć strasznie chciało mi się spać, nie zdołałam już zasnąć. śniły mi się jakieś pogmatwane przechadzki po starym mieście z pannami Alice, Beatrice i Carneramiel. przechadzki około godziny 2 nad ranem… całkiem ciekawa wizja.

właściwie to nie lubię chodzić po dworze kiedy jest ciemno. moja chora wyobraźnia natychmiast zaczyna pracować i już widzę artykuły o zamordowanej 16latce, która wracała ze szkoły do domu, a mordercy oczywiście nie wykryto [cóż za ironia losu, mój kryminał przecież o tym mniej więcej jest]. właściwie, to kiedy rano wychodzę z domu, jest mniej więcej tak samo, jakbym wracała do niego wieczorem – i tu ciemność, i tu ciemność. ale rano chyba wszyscy potencjalni mordercy jeszcze śpią…

głupoty zaczynam pisać. a wszystko przez to, że od godziny 9:30 siedzę na krześle i tak mnie to męczy, że głowa mnie boli i w głowie mi się kręci, a do środy włącznie nie mogę brać środków przeciwbólowych. jak o tym myślę, to mnie głowa boli podwójnie.

no nic.

a w minioną środę [26.11.2003 jak mniemam] było otwarcie nowego srupermarketu, o nazwie „Park Handlowy Bielany” [czy jakoś tak]. oczywiście supermarket będzie wspaniałą konkurencją dla „Centrum Handlowego Bielany”, które powstało parę lat temu, a w skład którego wchodza Tesco, Ikea, OBI i mnóstwo małych sklepików, zaś „Park Handlowy Bielany” zawiera Media Markt, Auchan, Leroy-Merlin i mnóstwo kolejnych sklepików [co ciekawsze, m.in. Reserved, Deichmann, Ecco, Kukartka i wiele innych sklepów jest i w "Centrum Handlowym" i w "Parku Handlowym", chociaż są oddalone od siebie o jakieś 100-300 metrów].

ale o cóż to całe zamieszanie ? otóż nowootwierany Media Markt, największy w europie, zrobił promocję – dla pierwszych iluśtam osób telewizor za darmo. no i panowie z mojej klasy postanowili telewizor wygrać. dnia 25.11.2003 koło 22 pojechali pod Media Markt i wspomagając się napojami alkoholowymi trwali do godziny 8 dnia następnego, aż sklep zostanie otwarty. dnia następnego inny pan z mojej klasy udał się do tegoż sklepu koło godziny 7 rano… i był w pierwszej setce odwiedzających, a wspomniani panowie byli dopiero w pierwszej trzysetce. telewizora niestety nie dostali :>.

1 komentarz do nie ma we mnie nic

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>