Kategorie

  • Brak kategorii

hokus pokus

tak straaaasznie nie chce mi się pisać… ale napiszę o dniu dzisiejszym ;>…

dnia 28.11.2003 moja szkoła zapowiedziała, że robimy andrzejki – czyli wszyscy przebierają się za czarownice/czarodziejki/wróżki/wróżków/czarodziejów/czarowników i wróżą. poza tym korytarze mają być zdobione przez wybrane klasy.

moja klasa ozdobiła przepięknie korytarz, ja jeno przyniosłam muzykę [nagrałam na płytę wagnera, theriona, muzykę z Omena, trochę ery i vangelisa i takie tam miłe i przyjemne]. generalnie cała dokumentacja dnia dzisiejszego będzie dostępna później, o ile zdołam wywołać zdjęcia ;>.

no cóż, uczniowie wykazali się sporymi zdolnościami manualnymi, aktorskimi i charakteryzacyjnymi – w szkole roiło się od wiedźm i czarowników, jeden gościu chodził z twarzą całą umalowaną na biało-czarno. na lekcji polskiego wpadło dwóch panów z innej klasy i przepowiadali przyszłość m.in. pannie L.

W(różbita): Czy jesteś na tyle odważna by poznać prawdę, całą prawdę i tylko prawdę ?
L: Tak.
W: Widzę… Widzę… [ w tym momencie wróżbicie zaczynają trząść się ręce ] Widzę mgłę ! O nie… Czy… Czy ty na pewno chcesz wszystko wiedzieć ?
L: Tak.
W: Na pewno ?
L: Tak.
W: Ale jesteś pewna ?
L: Jestem pewna.
W: A więc… Więc… Twój pies…
L: Ale ja nie mam psa.
W: Więc twój kot…
L: Ja nie mam kota.
W: A co masz ?
L: Brata.
W: No więc… Twój brat… On… Twój brat… On dzisiaj… Dzisiaj… On dzisiaj spóźni się do domu… O pół godziny… I nie będzie go w domu, kiedy mama będzie nalewała zupę do talerzy… Przykro mi… Bardzo mi przykro…

nom. dziwny dzień dziś był. i ciekawe dlaczego ludzie dziwnie sie na mnie patrzyli kiedy maszerowałam przed miasto ubrana na czarno, w wielkim, spiczastym kapeluszu i ze złotą różdżką.

1 komentarz do hokus pokus

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>