Kategorie

  • Brak kategorii

fatal error

boli mnie twarz cała. mam jakieś przewlekłe zapalenie jamy ustnej, które dokucza mi średnio co miesiąc, przez co przez jakiś tydzień-dwa nie jem nic poza kisielem, bom w stanie przeżuwać i buzi szeroko otwierać nie jest [btw. ile kisiel/budyń ma kalorii na kubek ?].

poza tym spanie w dzień zdecydowanie mi nie służy. nie wiem, na czym to polega, ale jeżeli pójdę spać przed godziną 20, i wstanę gdzieś tak za 3 godziny, to czuję się jak przeżarta i wypluta; jeżeli natomiast pójdę spać o 22 i obudzę się o 1, nic mi nie jest.

słucham annie lenox – no more i love you’s. właściwie to dość niedawno zobaczyłam teledysk do tej piosenki, i na dodatek całkiem przypadkowo, podczas oglądania kochanej mtv classic. generalnie cała mtv classic jest kochana, bo puszczają głównie zapomniane już starocie, które można sobie ku ogólnej radości przypomnieć. no ale wracając do annie lenox – ma głos po prostu niesamowity :).

1 komentarz do fatal error

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>