Kategorie

 • Brak kategorii

should i stay or should i go

coś się ze mną złego dzieje, albowiem nawet na 3 nie moge wyrobić w szkole. nie wiem, czy to wina szkoły, czy tylko mojego lenistwa, ale potwornie mnie to wkurwia – spędzam pół dnia na odrabianiu lekcji i uczeniu sie durnot, a później ze sprawdzianu 2+ dostaję. cholera mnie bierze.

wczorajsza wizyta u neurologa powinna być przemilczana – zrobiłam z siebie zajebiście-skryto-nieśmiałe dziecko, nie potrafiłam ni słowa normalnie powiedzieć, a wszystko dlatego, że matka siedziała na krześle obok. nie ma mowy, żebym przy niej mówiła o czymkolwiek. a dużo do powiedzenia jest.

za dużo. i obawiam się, że tegoroczna zima będzie za długa.

w każdym razie dostałam skierowanie na EEG (badanie fal mózgowych czy coś takiego), bo racjonalnie nie potrafi nikt wyjaśnić, dlaczego ciągle boli mnie głowa. zapewne całe badanie nic ciekawego nie ujawni, więc wrócimy do punktu wyjścia.

poza tym w głębi mojej zakichanej duszy jestem niezmiernie wkurwiona na pannę półelfkę – bo ona jest taka super, idealna, dobrze sie uczy, jest wygadana, ma prawie z każdego przedmiotu 5. a ja ciągle tylko pogłębiam się w przekonaniu, że gorszych ode mnie już nie ma.

2c komentarze/y do should i stay or should i go

 • pantofl

  a pozniej sie okaze ze jestes mutantem i zadzwoni do ciepie profesor xawier [rola w sam raz dla huna :P] z propozycja nie do odrzucenia…

  a szkola to szkola, czasami sie po prostu nie da.

 • pottik

  a tam dla mnie tam robisz za autorytet huh… te rysunki, teksty :]

  wcale cię nie pocieszam. nawet gdybym chciała, w ten sposób to po prostu szkoda gadać.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>