Kategorie

  • Brak kategorii

ała

dziury w nogach, stygmaty, niezagojone, paskudnie wyglądające. może by tak go lekarza z tym iść, dowiedzieć się czegoś… prawa noga nadal boli, ledwo chodzić się da… brak bólu głowy, czyżby prochy działały ? i znowu ciągle jem, jakbym żołądek miała bezdenny. dźwięki, dźwięki, dźwięki, słyszę coś ciągle, gdzie podziała się cisza ? komputer warczy, telewizor z dwa pokoje dalej wrzeszczy, muzyki włączać mi się nie chce. w moonspellu za mało sampli, mp3 już dawno poszły sobie w dal i już je opłakiwałam.

fryzura niczym predator.

jakieś coś, płyty jakieś, kartki, pióra, cienkopisy, ołówki, kabelki, pilot do wzmacniacza, zeszyt. niezły bałagan, dobrze, że to nie mój pokój… w moim jeszcze gorzej. brakuje czegoś, ten brak odbija się pustką, apatią, niechęcią do wszystkiego. jazda do szkoły, powrót ze szkoły, najpiękniejsze chwile każdego dnia. ludzie siedzący na siedzeniu obok, wzrok gdzieś za szybą, w uszach dream theater, ciepło, bezpiecznie, spokojnie… i żadna różnica, czy klecińska zablokowana, czy dostanę się do szkoły na czas, bo dobre wymówki mam, bo to, bo tamto, bo przejazd zamknięty, bo korek na drodze. bo olewam szkołę ? zadania odrabiam, uczę się z lekcji na lekcję. mało, mało, mało.

wszystko mało. za mało.

2c komentarze/y do ała

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>