Kategorie

  • Brak kategorii

ej

dlaczego większość reklam w radiu jest głupia ?

przykłady:

1) gościu siedzi u lekarza i mówi „panie doktorze jestem erotomanem” na co doktor mówi „proszę powtarzać eros eros eros” a gościowi wychodzi „eroserozerozero zero zero zero”. a co doktor na to ? „pan jest zerotomanem„.

2) moja ulubiona reklama – słychać głos jakiegoś faceta „pani jakaśtam, jakiś samochód do pani” na co owa pani głosem cienkim jak (tu wpiszcie sobie odpowiednie porównanie) mówi „samochód ? o nieeeeee… halooo ? (tu podnosi słuchawke domofonu)” a z słuchawki wkurzony głos jakby z pod ziemii „gdzie mój przegląd ?!”. później jakieśtam teksty narratora o przeglądach samochodowych. reklama kończy się dzwonkiem domofonu i głosem samochodu „aaale mi zrobiłaś dobrze…”.

3) reklama mebli bodzio – jakaś baba wyje na temat mebli. paranoja.

4) wszystkie inne reklamy, które trwają więcej niż 10 sekund.

tia. nie lubie radia.

2c komentarze/y do ej

  • Kurcik

    Ale teraz dobrze pamiętasz o zerotomanii, o przeglądach samochodowych, meblach bodzio i czymśtam jeszcze i zwrócisz na to uwage, jeśli przyjdzie ci decydować gdzie wydać pieniądze :P Siła autosugesti, reklama nie musi się podobać tylko zwracać uwage. Ja uwagi na to nie zwracam i tak jest najprościej :)

  • pantofl

    „a i tak dla niektorych jestes wart mniej niz zeeeero, mniej niz zeeeroo.” – to tyle jesli chodzi o mojej zdanie na temat reklam :P i popieram wniosek: ignorowac je (najlepiej wylaczajac radio ;) )

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>