Kategorie

  • Brak kategorii

przerażające

na onecie artykuł o prasie kobiecej. po jego przeczytaniu stwierdziłam, że autor ma bezsprzecznie rację, bo gazety skierowane dla kobiet są BEZNADZIEJNE i monotematyczne, a jeżeli je kupuję, to tylko wtedy, kiedy dadzą gratis jakiś film na vcd albo dvd ;>. w każdej gazecie podstawowy temat to: sex, marzenia, praca, poradniki, gruby artykuł o akceptowaniu swoich wad a na następnych stronach poradnik jak schudnąć 20 kg w miesiąc, historie z życia wzięte (najlepiej w stylu on porzucił ją, on zrobił jej dziecko, on ją bił, on ją zgwałcił, on jest w ogóle be) i horoskopy, w których za każdym razem piszą, że znajdziesz miłość i dostaniesz podwyżkę.

mnie osobiście prasa kobieca nudzi, a jeżeli ją czytam, to tylko po to, żeby pośmiać się z głupoty niektórych osobników płci żeńskiej.

a tymczasem w komentarzach do artykułu panie wypowiadają się, że to co napisał autor to bzdura, że to szowinista i debil, że on się nie zna i że te gazety są mądre, dobre i kul :|.

może ja jestem jakaś dziwna, skoro interesuję się czymś więcej niż tym, co jest obecnie na topie i trędi ?

9c komentarze/y do przerażające

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>