Kategorie

  • Brak kategorii

oj

kino dzisiaj było. takie duże, z oszklonym wejściem, w sali numer dwa, małej takiej, z panną Carneramiel i 9 innymi, nieznanymi, przypadkowymi ludźmi. a w kinie to, co Ceri uwielbia najbardziej – REKLAMY. innych filmów oczywiście. najciekawiej wypadł Hero i Piraci z Karaibów (wiadomo – gra tam dżony dep :>). później film, gdzie od truposzów się roiło i dwóch panów zastanawiało się cały czas, kto jest ojcem Maleństwa. najpierw postawili na Królika, bo chciał się dzieciaka pozbyć. Później na Puchatka, bo wtorki spędzał z Mamą Kangurzycą (która go ponoć skakać uczyła) na małym seksualnym conieco ;>. Następny był Kłapouchy, bo niepozorny taki, a na końcu Krzyś.

po kinie Empik był i przeglądanie 2000stronicowego albumu o modzie od XVIII do XX wieku. później sklep z tkaninami, sklep z zabawkami, sklep dla prawdziwych gotów (gdzie panu sprzedawcy spodobał się krzyż na mej bluzce), następny sklep dla prawdziwych gotów, kilka sklepów z ciuszkami, ulotka reklamująca firanki we wzór gandzi, sklepy z butami, spożywczaki i znów sklep z zabawkami. a później autobus, w którym zrobiło mi się wybitnie niedobrze.

a teraz to jest mi zimno i boli mnie głowa.

1 komentarz do oj

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>