Kategorie

 • Brak kategorii

help

Ceri siedzi na słowniku wyrazów obcych pwn i szuka ofiar do narysowania. jeszcze chwila a zacznie malować ludzi których zdjęcia posiada :>. tak to jest kiedy do szkoły trzeba malować a modela brak.

krzesła już narysowałam.

kurde niewygodny ten słownik :/. a w sumie siedze na nim tylko dlatego bo mi sie go nie chce odkładać spowrotem na półke więc z braku innego miejsca na nim usiadłam. tzn siedze na taborecie na którym leży słownik na którym siedzę ja.

all is full of loooove all around youuuuuuuuuu

yasne.

kurde ide odnieść słownik :/.

3c komentarze/y do help

 • Izzo.blog.pl

  hihihihi skąd ja to znam, ja też nigdy nie mam miejsca na różne rzeczy bo otaczam się wokół bajzlem składającym się z zeszytów i ksiązek hihihi Fajny blog! Pozdro!

 • Hun_Wudgarf

  Szanuj książki :p

 • hazzard

  Twój bajzel zapewne nie równa się memu. Jutro na pewno zadzwoni do mnie ktoś z jakiegoś banku i zapyta o zaległości. Zadzwoni również mama i zapyta dlaczego nie odebrałem jej ze szpitala. Ja będę się zastanawiał co zgubiłem i kto mi o tym przypomni. Mam 3 kosze na śmieci i wielka szafę a śmieci i ubrania mam wszędzie. Zauważyłem że mam okropnie dużo przedmiotów, nad którymi nie panuję. Przemieszczaja się i znikaja. I jeszcze do tego zgubiłem ogonek od a.
  Niewatpliwie zainspirowałaś mnie.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>