Kategorie

  • Brak kategorii

straszny sen

… dzisiaj miałam…

Więc wszystko zaczęło się od tego żem gdzieś pojechała z rodzinką, prawdopodobnie do dalszej rodzinki. I gdzieś poszłam do sklepu z pamiątkami, i jak to zwykle w snach bywa, cokolwiek bym nie kupiła, sprowadzało to na mnie nieszczęście.

Później już w moim ukochanym wrocławiu szliśmy sobie ulicą. Mijali nas tru metale/tru goci z białymi twarzami i długimi kudłami (wracali pewnie z konzertu bo niedaleko był jakiś klub dla metalofcuf). W końcu doszliśmy do celu naszej wędrówki.

Zobaczyłam miejsce, które znam doskonale, mimo tego, że nigdy ono nie istniało.

Zwykły, biały budynek, jakich we wrocławiu wiele. Od strony frontowej drzwi, zamknięte z resztą. Przez szyby widać, że w środku jest zwykły sklep z ciuszkami dla bogaczy. Ale bynajmniej nie wchodzimi tam drzwiami frontowymi. Zachodzimy do sklepu od zaplecza i wciskamy się tam przez wielkie, drewniane drzwi. I widzimy to co przez okna, czyli zwykły sklep z ciuchami. Ale wystarczy przesunąć nieco jedną z szaf, by naszym oczom ukazały się tajemnicze podziemia, pełne dziwnych rzeczy i starych ksiąg. Mnóstwo amuletów, średniowiecznej bronii, biblii satanistycznych, pentagramów, proszków i pająków. I potwory :/ które sie na nas rzucają.

Z opresji ratuje nas inny potwór w ludzkiej skórze.

koniec snu.

Dziwne, bo to miejsce mi się już niepierwszy raz śniło. A może ja tam naprawde byłam kiedyś :| albo w telewizji to widziałam?

1 komentarz do straszny sen

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>